2733
2739
عنوان

کیا با وجود بچه جدا شدن ؟

226 بازدید | 24 پست
من دوتا بچه دارم حمایت خانواده ندارم ی تیکه زمین هست ب اسم خودمه اخلاق شوهرم خیلی بیش از حد خوش گذرون تنبل و بی عار درست سر کار نمیره رفیق باز محبت نمیکنه بهم.

نکات مثبش!

پول تو جیبی میده برا خونه هم همه چیز خوراکی میخره همین

یه صلوات بفرستین برا خوب شدن حالم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دست بزن نداره فحاشی نمیکنه مودبه؟؟؟

فحاشی میکنه دست بزن ند چندباری سمت هجوم اورده بزنه نزده نهایتا گلوم گرفته ول کرده ایا زدن محسوب میشه خخخ

2728

طلاق واقعا شرایط رو سخت تر می‌کنه. تلاشی که اونوقت می‌خوای بکنی الان بذار برای بهبود زندگیت. پیش مشاور درست و امین برو یادبگیری چطور رفتار کنی و چه سیاستی در پیش بگیری تا همسرت عاشق خانواده‌شو مسئولیت پذیر بشه

وقتی درست سرکار نمیره ولی همه چی میخره و پول میده پس رو شما تاثیری نداره ،مردا هیچکدوم بلد نیستن محب ...

ن پول توجیبی میده همه چیز هم میخره زیاد زیاد.محبت بلد نیس تفاهم نداریم

فحاشی میکنه دست بزن ند چندباری سمت هجوم اورده بزنه نزده نهایتا گلوم گرفته ول کرده ایا زدن محسوب میشه ...

هیچی پس همون جدا بشو.

البته میدونی تصمیم بزرگیه مخصوصا با دو بچه و بدون حمایت

ولی گاهی ادم تحملش تموم میشه

یا تموم میکنه یا پاسوز بچه ها

2738

دو دوتا چارتا کن

بین بدو بدتر انتخاب کن

۱)محبت رو ک بزار در کوزه آبشو بخور  ک کلا کشکه کم پیش میاد باشه بین زنو شوهر تو واقعیت

۲)حمایتم ک نداری

۳)ی تیکه زمینم ک پول ابو نونه نهایت ۵ماهت بشه اونم شابد چون دوتا بچه داری تو این گرونی ها

پس بمون تو خونت پول توجیبی رو بگیر و کار در منزل جور کن بالاسر خونه زندگیت باشه

حداقل ی سقف داری رو سرت و درگیر دادگاه و کلانتری و کشمکش طلاق نیستی ، بعدشم دوری بچه و ....

فحاشی میکنه دست بزن ند چندباری سمت هجوم اورده بزنه نزده نهایتا گلوم گرفته ول کرده ایا زدن محسوب میشه ...

اینا ک بچه بازیه آروم باش تا اونم آرومتر بشه

در کل مردا وحشی آن ما زنا باید کنترل کنیم

اعتیاد هم داره؟ جوری که تعریف کردی خودش نمیخواد زندگیش بپاشه و مطمئنه تحمل میکنی و اوضاع بحرانی نمیشه...رفیق ناباب سرچشمه‌ی این داستان هاست متاسفانه اغلب...

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.
ن پول توجیبی میده همه چیز هم میخره زیاد زیاد.محبت بلد نیس تفاهم نداریم

عزیزم ببخشین ولی احساس میکنم خودت یکمی مشکل نداری نسبت به تاپیک های قبلت میگم

پیش مشاور برو 

مخصوصا که از بچگی سختی زیادی کشیدی

فکر میکنی باوجوده دوتا بچه جدا شی آینده وزندگی وآدم بهتری در انتظارته؟؟؟ ؟؟یا فکر میکنی بدون حمایت خانواده وامید داشتن به یک تیکه زمین میتونی برای خودت سرپناه ومخارج زندگی فراهم کنی؟!!!!! 

خرجی میده خرید میکنه... معتاد وبزن نیست زندگیتو بکن... نامادری دلت میخواد بیاد بالا سره بچه هات 7

دو دوتا چارتا کن بین بدو بدتر انتخاب کن ۱)محبت رو ک بزار در کوزه آبشو بخور  ک کلا کشکه ...

قربون شعورت.راست گفتی.کسی ندارم زمینم انقدر ارزش نداره خونه پرش ۴۰۰ میلیون .خب پول رهن خونه بدم کرایه بدن بچه دومیمم کوچولو نمیتونم سر کار برم خورد و خوراکم هست.

2706