2726
عنوان

بارداری خواهرشوهرمو قایم کردن🙃

390 بازدید | 22 پست

امشب رفته بودیم خونه‌مادرشوهرم بعدگفت داری زندایی میشی گفتم چه خوب خیلی خوشحال شدم گفتم چند مدته گفت سه ماهشه گفتم خیلی وقته میدونین گفت اره گفتم پس یه ماه اینا میشه میگه اره خودمون نمیگفتیم ببینیم چی‌میشه قطعی میشه🙃خداشاهده واسه بارداری خواهرشوهرم خیلی خوشحال شدم چون یه بچه مریض داره ومادرشوهرم امروز میگف که دکتر میرفت بچه دار شن ولی ازاینکه قایم‌کردن ناراحتم به خودم میگم‌آخه چرا قایم میکنین درحالی که خودشون انتظاردارن همه چیو اول ازهمه بدونن به شوهرم‌میگم اینطور ناراحت شدم میگه من بهت میگم حرفاتو زود نرو نگودلیلی به قایم گردن نرارن دیروزود متوجه میشدیم میگه باید میگفتی مگه چی میشد ماهم‌میدونستیم مادرشوهرم میگه میری تو پیشش‌میمونی شوهرم‌میگه میگفتی ازهمه دیر فهمیدم اونوقت برم‌بمونم میگم من اصلا میرم‌میمونم خیلیم خوشحال میشم چون هیچی نمیشه ولی ازاین رفتارشون ناراحت شدم🥲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وای شما که خوبی من پسر عموم بچه اش به دنیا اومد ما فهمیدیم 😂🤣با اینکه رفت آمد داشتیم با عموم اینا 

امشب قبل از اینکه بخوابی به این فکر کن که خُدایی که جنسش از نوره امکان نداره بتونه ببینه وسطِ دلِ سیاهی غرق شدی و دستتو نگیره،کافیه از تهِ دل ازش بخوای و بگی میخوام فردا روز بهتری واسم بسازی،مطمئن باش کسی بهتر از اون نمیتونه واست بسازه🌻🌸خدا بسازه قشنگ‌ تره…🤍

منم همه بارداریشون ازم قایم میکنن 

فکر میکنن ناراحت میشم

یا دلم میشکنه 

اتفاقا بسیار خوشحال میشم 

بیخیال باش 

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

یجوری گفتی قایم کردن من فک کردم زاییده تازه فهمیدی

والا الان دکترام همه میگن تا سه ماه نشده نگین اینقد سقطو اینا زیاد شده ۔بارداری من ناخواسته از همون ماه اول بنا ب دلایلی همه فهمیدن و خیلی ناراحت شدم من میخاستم تا مآه چهارمم ب کسی نگم

خواهشا پیامای تبلیغاتی یا سوالات شخصی خودتونو توی تاپیک من‌ نپرسیددددد!❌❌❌ خودتون جداگونه تاپیک بزنید

بیخیال عزیزم

مگه ما می‌خواهیم چیکار کنیم واسشون که اول به ما بگن یا مثلا نگن چی میشه؟! 

با توجه به بچه قبلش که میگی... ترسیده حتما صبر کرده اول قلبش تشکیل بشه و غربالگری بره بعد بگه ...

ناراحتیتو درک نمیکنم بیخیال مهم نیس واقعا . خیلیا بعد ۳ ماه میگن ک از محکم شدن جای نینی مطمئن شن . 

Gunnen ب معنی خوشحالی بخاطر شادی کسی که دوسش داری ؛یعنی ی نفر رو اونقدر دوسش داشته باشی، اونقدر برات عزیز باشه که با خوشحالیش حال تو خوب بشه!☁️🤍

چرا

خب حق بده ب بنده خداها

دیگ ادم باید از روند بارداریش یکم مطمين بشه بعد بگه

خدای نکرده اتفاق بد بیفته ی بار هست مامان بابات بدونن ی بار هست ب کلی ادم توضیح بدی و بدتر حالت بد بشه 

2706