2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واااای خدا چقدر وحشتناک حتی تصورش هم دیوونه کنندست خدا بهت صبر بده واقعا هیچکس این وضعیتو تحمل نمیکن ...

بخدا خیلی اذیتم کردن مادرش و خاهراش ب خاطر بچم تحمل میکنم فقط 

2728
بخدا خیلی اذیتم کردن مادرش و خاهراش ب خاطر بچم تحمل میکنم فقط 

غلط کردن دست روت بلند کنن مگه خانواده نداری؟چقدر رو دادی بهشون هنوز با این وضعیت زندگی پسرشون دست هم روت بلند میکنن باید حلوا حلوات کنن نه اینکه دست روت بلند کنن

غلط کردن دست روت بلند کنن مگه خانواده نداری؟چقدر رو دادی بهشون هنوز با این وضعیت زندگی پسرشون دست هم ...

هی فدات درد دل زیر گل جرا خانواده دارم ولی اونا میگن بخاطر بچت شده تحمل کن نمیتونی ک بری جای دیگه 

اخه راپلش مشترکه هنوز درست نشده درستم بشه ی جوریهه ک از خونه جدا نمیشه و مادرش اجازه نمیده اجاره بدی ...

عزیزم بیخیال اجازه مادرش بگید اگه میخای گوسفند نگه داری میدیم اجاره یا میفروشیم با پول خودتون ساختین نیازی به اجازه مادرش نیس

منم یه خونه کوچولو و جمع جور دارم با پدر شوهر مادرشوهرج زندگی میکنم  دردسر زیاده داره بنظرم از ...

عزیزم بسلامتی انشالله هوشبخت باشید بله واقعا نباید با خانواده شوهر تو ی ساختمون زندگی کرد حتی واحد جدای اپارتمانی 

منم یه خونه کوچولو و جمع جور دارم با پدر شوهر مادرشوهرج زندگی میکنم  دردسر زیاده داره بنظرم از ...

منم ما مادرشوهرم اینا زندگی میکنم ولی هفته ایی یه بار هم همدیگرو نمیبینیم مگر اینکه دعوتم کنن یا من دعوتشون کنم اصلا خالت نمیکنن فقط وقتی مهمان میاد واسشون اذیت میشم چون باید برم کمک کاش فقط کمک بود نگه میدارن تا اخر مهمونی😑

عزیزم بیخیال اجازه مادرش بگید اگه میخای گوسفند نگه داری میدیم اجاره یا میفروشیم با پول خودتون ساختین ...

شوهرم خیلی تنبله فدات اصلا ی دست نمیزنه بهش سقف چکه میکنه کلا خرابه دیواره نم داره حیاط کوچیکشم هنوز خاک و سیمانه راپلشم مشترکه  میگه پول ندارم داشتمم درستش نمیکنم میگم جرا میگه اینا اذیتم‌میکنن دلخوشی ندارم به اینجا میگم خب بریم دعوام میکنه میگه کجا بریم‌من پول اجاره ندارم خسته شدم ازش 

اخه راپلش مشترکه هنوز درست نشده درستم بشه ی جوریهه ک از خونه جدا نمیشه و مادرش اجازه نمیده اجاره بدی ...

حالا چرا گوسفند بزرگ میکنه؟؟؟مگه چقد پول توشه که راضیه به این کارا😒😑

شوهرم خیلی تنبله فدات اصلا ی دست نمیزنه بهش سقف چکه میکنه کلا خرابه دیواره نم داره حیاط کوچیکشم هنوز ...

هوووووففففففففف فقط خدا بهت صبررررر بده واقعا یه لحظه هم نمیتونم خودمو جات بذارم خدا به تو و بچه ت صبر بده

2706