2726
گناهه ولی این بار داروبدین بمیره گوسفنده دوباراینجورشه دیگ این غلطا نمیکنه بگوادم هس سگ نیس که کنار ...

عزیزم صب تا شب تو حیاط سر صذا میکنه مگس خونمم خیلی زیاده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم مگه همسرت زیرزمینو نساخته بفروشید یا اجاره بدید به یه مستاجری و از اونجا برید.. خدا صبرت بده&n ...

اخه راپلش مشترکه هنوز درست نشده درستم بشه ی جوریهه ک از خونه جدا نمیشه و مادرش اجازه نمیده اجاره بدیم 

حالا اینو بگو وقتی سرشو میبره از گوشت و جیگر و کله پاچه ایناش به شما سهم میده؟؟؟؟؟

لطفا قبل از اینکه درخواست دوستی بدید اول اون کامنتی که دیدید و بخاطرش درخواست دادید رو لایک کنید بعد درخواست دوستی بدید در غیر اینصورت درخواست دوستی رو قبول نمیکنم پیشاپیش عذرخواهی میکنم❤
اخه راپلش مشترکه هنوز درست نشده درستم بشه ی جوریهه ک از خونه جدا نمیشه و مادرش اجازه نمیده اجاره بدی ...

مادرش غلط کرده سند برا شماس بدید به یکی با یه قیمت یکم کمتر اجاره بعد برید یه جا دیگ بسوزن 

Gunnen ب معنی خوشحالی بخاطر شادی کسی که دوسش داری ؛یعنی ی نفر رو اونقدر دوسش داشته باشی، اونقدر برات عزیز باشه که با خوشحالیش حال تو خوب بشه!☁️🤍
مادرش غلط کرده سند برا شماس بدید به یکی با یه قیمت یکم کمتر اجاره بعد برید یه جا دیگ بسوزن 

شوهر احمقم سند نزده حتی ی نامه هم نگرفته ازشون خاهرش گفت ملک خودمونه میام گه میکنم تو حیاطتون 

شوهر احمقم سند نزده حتی ی نامه هم نگرفته ازشون خاهرش گفت ملک خودمونه میام گه میکنم تو حیاطتون 

چقد ساده بازی درمیارید اه من چقد از دست نینی سایت حرص و جوش بخورم🥲😭 چی بگم دیگ عزیزم ایشالا مشکلت حل بشه . 

Gunnen ب معنی خوشحالی بخاطر شادی کسی که دوسش داری ؛یعنی ی نفر رو اونقدر دوسش داشته باشی، اونقدر برات عزیز باشه که با خوشحالیش حال تو خوب بشه!☁️🤍
2706