2726

دوستان خیلی خستم الان جهار ساله اومدم ی خونه ساختم تو حیاطشون ک‌مثل زیرزمینه یا پارکینگ کاری ب اونش ندارم ولی مادرشوهرم گوسفند بزرک‌میکنه تا بزرگ بشه سرش ببره فوری یکی دیگه میاره 

سلام دوستان راستش داستان زندگی من مفصله با خانواده شوهرم و بدیایی ک در حقم کردن الان من طبقخ پایین زندگی میکنم طبقه ک چی بگم مثل زیر زمین یا پارکینگه سقفش خیلی کوتاهه حدود هفتاد متره و بدون امکانات مشکل من اینه مادرشوهرم این چهار سال ک اومدیم اینجا درست کردیم آسایش بهمون نداده با گوسفند اوردن میاد گوسفند رو میبنده تایکسال بزرگ بشه سرش ببره فوری تا سرشو ببرید ی بره دیگه میخره خیلی خونمون مگس داره هر چی بهش میگیم خیلی سرو صدا میکنی و مگس زیاده میگه مگسا مال اشغالای سر کوچست ولی حتی خونه خودش مگس نداره بوی گوسفندش خیلی بده بخدا از ته کوچه هم لوش میاذ حالا امروز شوهرم عصبی شد گفت دیگه تحمل ندارم این الونک ساختم خرابش میکنم تا خونه شمام بیاد پایین چرا انقدر اذیتم میکنی گفت مادرش اومده بزور من برده بالا میگه ببین هیچ مگسی اینجا نیست و دوس دارم خونمه گوسفند میارم دخترش میگه حیاط خونه شما هم جز ملک ماست دوس دارم برم توش بی ادبیه گه کنم  شوهرت خیلی پررو ‌ گستاخه که میاد میگه سر صدا نکنید و  گوسفند نیارید واقعا از حرفاش داغون شدم شوهرم ده سال ازش بزرگتره و خیلی ب دردشون میخوره ی باغ دارن تو روست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

همه کاراش با شوهرمه ولی اونو وظیفش میدونن مادرش اصلا هیچ کاری برام نمیکنه فاتحه و عروسی هرجا بره شوهرم میبرتش پسرای دیگش اصلا کاری ندارن ردستا رفتنشم با شوهرمه هر جا بخاد میبردش چند بار بردتش بیمارستان تهران برا عمل ایزیک چشمش شوهرمو یکارگر هیچی نداریم بخدا هر بار بردش تهران چندروز مزدش از دستش رفت ولی هر وقت مادرشوهرم حرف میزنه میگه هیچ کاری برام نکرده و دخترام ب دردم میخورن خسته شدم از رفتاراشون اینم بگم چندین بار دعوام کردن پارسال دخترش اومد پایین کلی کتکم زد موهام کشید تو حاملگیمم خودشو دختراش خیل اذیتم کردن هرروز دعوام میکردن دسشویی حماممون مشترک بود داغونم کردن بچمم دنیا اومد اصاا پیشم نیومدن خودم بعد یکماه رفتم خونشون.

بفروشید برید یه جای دیگ 

Gunnen ب معنی خوشحالی بخاطر شادی کسی که دوسش داری ؛یعنی ی نفر رو اونقدر دوسش داشته باشی، اونقدر برات عزیز باشه که با خوشحالیش حال تو خوب بشه!☁️🤍

گناهه ولی این بار داروبدین بمیره گوسفنده دوباراینجورشه دیگ این غلطا نمیکنه بگوادم هس سگ نیس که کنار ما میبندی اونو

ایشالا ب زودی یه خوته خوب ودلباز میری عوص این چیزا درمیاد

پول کجا بود فدات این زیرزمینم با هزار بدبختی گرفتیم  

مگه خونتون مال خودتون نیست ؟ همونو بفروشید یدونه در حد همین باشه ولی یه خونه حداقل اونور تر 

Gunnen ب معنی خوشحالی بخاطر شادی کسی که دوسش داری ؛یعنی ی نفر رو اونقدر دوسش داشته باشی، اونقدر برات عزیز باشه که با خوشحالیش حال تو خوب بشه!☁️🤍
2706