2737
2734
عنوان

چشم نظر

| مشاهده متن کامل بحث + 363 بازدید | 27 پست
چرا فکر میکنی چشمت میزنن؟

چون خودشونم اعتراف میکنن چشمت زدیم 😜

ولی اسپتد به خاطر میکروب زاییش انجام میدادیم سوره خوندنم که مشکلی نداره از طرفی بهش اعتقاد دارم و اینکه خواستم نظر دوستان بدونم

دوستان اکانت مشترکه یعنی اگه تاپیکی زده میشه سوالی پرسیده میشه برای چند نفره ممنون پس اگه میگردید تو تاپیکا قبلی دنبال ضد و نقیضش نرید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

معتقد نیستم و اینو همه جا میگم

چون گفتن اینکه معتقد به چشم زخم نباشی باعث میشه نیروی چشم زخم خنثی بشه

و اگه اون آدم بخواد احیانا چشمت بزنه با این حرفت دیگه چشم نمیزنتت

چون به نیروی چشم زخمش باور نداشتی و اونم دیگه سعی نمیکنه حسادت بیشتری کنه یا انرژی منفی بیشتری از خودش نشون بده

من بیشتر به انرژی ها معتقدم

حتی حرف های بد روی ما تاثیر میزاره و اگه بیشتر اوقات در معرض دشمنی و دسیسه علیه ما باشن کم کم بیمارمون میکنه

روان ما انرژی های بد رو نمیپذیره

من اعتقاد نداشتم ولی یه سری اتفاقات افتاد که الان به شدت مطمنم وجود داره 

متاسفانه منم گرفتارشم 

میگن چهار قل وحرز امام حواد خیلی جوابه 

چیزی فهمیدی به منم بکو

کاربر محترم،نظر من برای استارتره ودلیلی نداره شمارو توجیه کنم ،پس ریپلای نکن
2738
من اعتقاد نداشتم ولی یه سری اتفاقات افتاد که الان به شدت مطمنم وجود داره  متاسفانه منم گرفتارش ...

چشم بد ازت به دور واقعا منم دیدم چه بسر ادم میاد 

باشه حتما عزیزم

دوستان اکانت مشترکه یعنی اگه تاپیکی زده میشه سوالی پرسیده میشه برای چند نفره ممنون پس اگه میگردید تو تاپیکا قبلی دنبال ضد و نقیضش نرید 

میشه از همگی خواهش کنم وقتی دارید دعاهارو میخونید تو دلتون بخونید 

همسر پسردایی من وقتی هرکسی دخترشو بغل میکرد شروع میکرد تند تند دعا خوندن جوری که صداش و میشنیدیم !!!! خیلی حس بدی به همه وارد میکرد هیچکی سمت دخترش نمیرفت طفلکی  

استثنا هم قائل نمیشد هرکی به دخترش سلام هم میداد شروع میکرد  

ما دیگه درجات بالاتر رسیدیمچشم نظر دیگه واسم مهم نیست😂😂😂 هر چند واقعا چیز خیلی بدیه کلی حدیثم هست راجع بهش حتی تو قرآن اومده نماز باطل سحر حضرت زهرا رقیه شرعیه ۲ تا ، تکویر هر شب ۷ تا بقره ی بار شب صوت ی بار روز روخوانی، آیة الکرسی هر روز هر شب چند نوبت هر بار تعداد ۵-۱۰ تا 

سوره انسان قبل خواب و هر شب 

برای ابطال سحر از بین رفتن عارض البته چشم زخم ک دیگه کلا درمان میکنه سوره قلم هم شروع کردم 

خدا با من است 🙌🌹
بیمار ریوی داریم مگر وقتایی دود میکنیم که چند روز نیستش

منم خودم آلژری دارم بابام مشکل ریه ی جفت طوطی برزیلی اصلا نمی تونم سمت اسفند و عود برم ولی عالیه البته عود اصل باشه سوره مختلف و باطل سحر چشم زخم بخونی روشن کنی نیم ساعت قبل اذان مغرب اسفند رو برای عود حتی می تونی آیات محبت بخونی روشن کنی 

خدا با من است 🙌🌹
چیشدعزیزم؟؟😔

یکی از نزدیکای خودم همش حسادت میکرد وقتی میومد و میرفت همش میگفت پشت سرم وای چه زندگی وای شوهرش مثل پروانه دورش میگرده همه زندگیمون به باد رفت پول ماشین طلا جتی وسایل خونم اما خودش به همه جا رسید هیچیش نیست این میشه چشم خوردن با اینکه من اصلا معتقد نبودم 😔

صلوات به نيت تعجيل در فرج آقا امام زمان عج الله