2737
2734
عنوان

جای من بودین چیکار میکردین؟ لطفا بگین😔 حوصله کن و بخون

| مشاهده متن کامل بحث + 671 بازدید | 64 پست
شاید افسردگی داره 

نه اتفاقا خیلی ادم شادیه

از بعضی اتفاقا که بگذری ، دیگه نه چیزی قشنگه نه سخت! مثل مرگ یه عزیز … 🖤😞 دلتنگتم بابای مهربونم الهی دورت بگردم دارم میمیرم از غم نبودنت خدا به دلمون صبر بده خیلی سخته نبودت خیلیییی😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

براش دعا نگرفته کسی؟ 

افکار من دقیقا تو آهنگ بهشت تتلو خلاصه میشه. (BTS)نه میشناسمشون نه حتی 1 آهنگشون و شنیدم فقط حااال کردم بنویسم  BTS چون پسرای گروهش برام بانمکن.تتلیتی م بشدت با آهنگاش حال میکنم. شادمهریم خراااب😍ب قول تتل ببین اینا چی ن ک بینشون این منه تیکه پاره آدم ترینم. گاهی آدم با 1 اشتباه 19 نمیشه صفر میشه... خطاب ب حسودایی ک بخاطره اسم کاربریم بام بحث کردن ک واسه باره 100م ترکیدم دوباره همین اسم کاربری و گذاشتم😌انقدر ساز میزنیم ک زمانه برقصد ز ساز ما روزی رسد ک زمین خلاف بگردد زناز ما (شما حتی ایمانتونم بوی گناه میده) از بدا نترس چون میدونی چقد بدن از خوبا بترس چون نمیدونی چقد بدن...از خودم شرمنده شدم وقتی فهمیدم زندگی یک جشن بالماسکه بود درحالی ک من درآن با چهره ی واقعی حاضر بودم...(حتی اگر باتو مخالف باشم باز درجبهه ی تو می مانم. پس نترس).. این ک یه عده میگید چرا اکثرا میشناسنت چون از 97 عضوم.فقط97 بار تعلیق شدم😊بچه مشهد متعصب رو مشهدیااا😎😌عشقِ شله با قیمه فراوووون. یه بیماری دارم اسمش اینه(کُخ) ینی کخ دارم. فقط یه مشهدی میفهمه اسم بیماریمو😁😂من 0 و 100 م حدوسط ندارم یا مهربونم و خوش زبون یا یه روانیه سنگدل بددهن
شکا که این همه دکتر مغز و اعصاب رفتین ،یکبار هم پیش پزشک متخصص طب سنتی برید ، انشالله نتیجه خوبی بگی ...

پیش هرکی که بگی رفتیم و هیچ نتیجه ای نداد 

از بعضی اتفاقا که بگذری ، دیگه نه چیزی قشنگه نه سخت! مثل مرگ یه عزیز … 🖤😞 دلتنگتم بابای مهربونم الهی دورت بگردم دارم میمیرم از غم نبودنت خدا به دلمون صبر بده خیلی سخته نبودت خیلیییی😭😭😭

من بهت توصیه میکنم حتما حتما حتما مدارک پزشکی همسرت رو برای یه پزشک خارج کشور بفرست

من دیدم که بیمارشون رو هزاااار جور دکتر بردن و همه کار کردن اما اینجا تشخیص ندادن

پزش آلمانی با یه نگاه به سی تی مشکل رو با چند تا دارو حل کرده

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
2738

حجامت سر باید انجام بدن ،اگه تهرانی برو خیابان جمهوری دکتر روازاده متخصص طب سنتی ،راحت تشخیص میده و خوب میشه همسرت 

نصف زندگیم صرف این شد به آدمهای مهم زندگیم بفهمونم باباااااا من دشمنت نیستم با من نجنگ ..... دلم میخواد سی کیلو کم کنم واسم صلوات بفرستید تا بتونم ......هرکس امضامو بخونه صلوات نفرسته تا فردا یک کیلو چربی اضافه می‌کنه از من به شما نصیحت 😁😁😁😁

خواهر من با اینکه فوق العاده فعال و پر انرژی بود و خیلی خیلی کم مریض میشد یهو به شدت مریض شد تپش قلب گرفت از هرصدایی میترسید، شبا از خواب میپرید و به قدری فرار میکرد که در ورودی خونه رو باز میکرد و میرف بیرون میگف دارم خفه میشم حس میکنم تو سر میشم و دارم میمیرم، بشدت گریه میکرد، بالای 20 تا دکتر رفت و هردفعه با خوردن اولین داروی تجویزی حالش بدتر میشد تا اینکه رف پیش متخصص طب سنتی و بهش گفت در شرف بیماری ام اس هست، خدارو شکر دارو داد و پرهیز غذایی کرد  و حالش کاملا خوب شد 

مگه نگفتی پدرش کمک میکنه، به کی مقروض هستید 

کمک میکنه ولی مفت نه همشو نوشته 

هیچوقت نیومده بگه پولامو بدین ولی خب وقتی نوشته یعنی بلاخره باید بدیم و من اصلا دوس ندارم قرض از کسی داشته باشیم حتی باباش😔

2706