2410
2553
عنوان

خواستگارم گفت حیف خیلی خوشگله ولی گدا گشنه ان😭🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 5774 بازدید | 139 پست
من فکر کردم گل همینطوری گرفت ولی قشنگ برد خسیس بود اما توهینش ناراحتم کرد 🥺

غصه نخور 

اون آقا با رفتار  نسنجیدش، عدم شعور و‌شخصیت خودش رو نشون داد 

در واقع به خودش توهین کرد. 

خوشحال باش که رفت 

لیاقت نداشت

If it’s not making me happy or making me better, I’m busy 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من فکر کردم گل همینطوری گرفت ولی قشنگ برد خسیس بود اما توهینش ناراحتم کرد 🥺

بهش فکر نکن عقل و شعور نداشت 

عکس میزاری یا برم بخوابم ؟

دوست داشتن کـه عیب نیست بابا جان😍دوست داشتن دل آدم را روشن می کند😊اما کینه و نفرت دل آدم را سیاه می کند🤐اگر از حالا دلت بـه محبت انس گرفت🤩سفر کن بـه هیچکس هم نگو🤗یک رابطه عاشقانه را زندگى کن و بـه هیچکس هم نگو!🤗 ‏شاد زندگى‌کن و بـه هیچکس هم نگو🤗 ‏آدم‌هـا ‏چیزهاى قشنگ را ‏خراب میکنند😉جبران خلیل جبران
2456
بهش فکر نکن عقل و شعور نداشت  عکس میزاری یا برم بخوابم ؟

برو بخاب صبح شد والا...منم کرم دارم اگه نه الان خاب هفتا پادشاهم دیده بودم 

💜💜سر کلاس استاد گفت: پشت یک مرد موفق یک زن بوده..یکی پرسید:پشت یک زن درمانده و بی پناه چه کسی بوده؟ ــــ استاد به بهانه ای کلاس را ترک کرد! اما همه جوابش را می دانستیم:  ««یک نامرد»» 🙃

عزیزم متاسفانه بعضی ها عقل شون به چشم شون هست که اینا چه آدم پولدار چه متوسط چه ضعیف فرقی براشون نداره کلا بی مغزم...پس غصه ی الکی نخور...

وقتی میخاید خواستگار راه بدید وضع مالی شو بپرسید و اگه با شما متفاوت بود حتما بگید پس ممکنه ما از نظر مالی به هم نخوریم چون فعلا خیلی از نظر مالی اوکی نیستیم...اونوقت اگه طرف واقعا بخوادت اصلا براش مهم نیست و میاد ...ولی اگه پول براش مهم باشه بهتره بره

2714

والا اینی ک تو گفتی اونا گدا گشته تر بودن 

ادم تازه ب دوران رسیده اینجوری می گه وگرنه کسی ک چشم و دلش سیره و اصیله هیچ وقت این حرفا از ذهنش رد نمی شه چ برسه ب زبون بیاره

راستش باورم نشد حس می کنم تاپیک سرکاریه 

برو بخاب صبح شد والا...منم کرم دارم اگه نه الان خاب هفتا پادشاهم دیده بودم

منتظرم چشم آبی ببینم 

دوست داشتن کـه عیب نیست بابا جان😍دوست داشتن دل آدم را روشن می کند😊اما کینه و نفرت دل آدم را سیاه می کند🤐اگر از حالا دلت بـه محبت انس گرفت🤩سفر کن بـه هیچکس هم نگو🤗یک رابطه عاشقانه را زندگى کن و بـه هیچکس هم نگو!🤗 ‏شاد زندگى‌کن و بـه هیچکس هم نگو🤗 ‏آدم‌هـا ‏چیزهاى قشنگ را ‏خراب میکنند😉جبران خلیل جبران
عکس گذا منو لایک کنید

حخخخخخ نمیذاره

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه

به خدا ازدواج اصلا به این حرفا نیست...

فقط از خود خدا بخواه رابطه ات رو باهاش خوب کن ..نمازت رو سروقت بخون...ببین چه جوری همه چی زندگیت رو درست میکنه..

یه چیز دیگه که خیلی مهمه تو زندگیت سعی کن گناه هم نکنی ...چون گناه درهای رحمت خدا رو به روی آدم میبنده

2706