2726
عنوان

خواستگارم گفت حیف خیلی خوشگله ولی گدا گشنه ان😭🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 5777 بازدید | 139 پست
پسره چه خسیس و گدا گشنه بوده خوبه پول بنزین ماشینشو نگرفته🥴

بعیدم نبوده ازش😁😁😁

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه

شخصیت و جنتلمنی خیلی برام مهمه برای دخترام خواستگار بیاد خیلی ساده و سطحی و معمولی تر از همیشه که مهمان دارم پذیرایی میکنم ارزش و احترام دخترای من به دارایی من نیست قطعا شما باارزشی هر ننه من قمری قدر گوهر رو نمیدونه آخه این بی سر و پا رو چه طور راه دادین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان غیر مستقیم گفتی چشات آبیه و نازی و اینا...؟همه اینج خوشگلن این ادم معمولیا توی کوچه بازارم نی نی سایتی نیسن

💜💜سر کلاس استاد گفت: پشت یک مرد موفق یک زن بوده..یکی پرسید:پشت یک زن درمانده و بی پناه چه کسی بوده؟ ــــ استاد به بهانه ای کلاس را ترک کرد! اما همه جوابش را می دانستیم:  ««یک نامرد»» 🙃
2728

عکسشو میذاری

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
احتمالا فردا تماس بگیره بگه کارت به‌کارت کنن🤣🤣🤣

😁😁😁😁😁

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
الان غیر مستقیم گفتی چشات آبیه و نازی و اینا...؟همه اینج خوشگلن این ادم معمولیا توی کوچه بازارم نی ن ...

طفلی میخواس پز بده نمیگف وضعمون بده که به چیا توجه میکنیدا

Gunnen ب معنی خوشحالی بخاطر شادی کسی که دوسش داری ؛یعنی ی نفر رو اونقدر دوسش داشته باشی، اونقدر برات عزیز باشه که با خوشحالیش حال تو خوب بشه!☁️🤍
پسره چه خسیس و گدا گشنه بوده خوبه پول بنزین ماشینشو نگرفته🥴 بنظرم یه دسته گل گرفته هی باهاش خواستگا ...

من فکر کردم گل همینطوری گرفت ولی قشنگ برد

خسیس بود اما توهینش ناراحتم کرد 🥺

الان غیر مستقیم گفتی چشات آبیه و نازی و اینا...؟همه اینج خوشگلن این ادم معمولیا توی کوچه بازارم نی ن ...

ولی عکسو پیچوند

👻شما روح ندارید،بلکه شما روحی هستید که جسم دارید👻دارای رکورد ۴ بار ترکیدنِ کاربری🏆
من فکر کردم گل همینطوری گرفت ولی قشنگ برد خسیس بود اما توهینش ناراحتم کرد 🥺

عکسیو میذاری

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚

من بهت میگم این آدم پتانسیل خیانت بچه ننه بودن و کتک زدن و خساست داره و فوق العاده چیپ و بی ادب من بخوام برای پسرم زن بگیرم اگه همچین حرفی بزنه برای تربیت خودم افسوس میخورم شخصیت مهمه نه ظاهر و مال 

من فکر کردم گل همینطوری گرفت ولی قشنگ برد خسیس بود اما توهینش ناراحتم کرد 🥺

منتظر عکس بمونم یانه؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عکسیو میذاری

یکم صبر کن طول میکسه یه فیکشو پیدا کنه

💜💜سر کلاس استاد گفت: پشت یک مرد موفق یک زن بوده..یکی پرسید:پشت یک زن درمانده و بی پناه چه کسی بوده؟ ــــ استاد به بهانه ای کلاس را ترک کرد! اما همه جوابش را می دانستیم:  ««یک نامرد»» 🙃
2706