2733
2734

همش احساس میکنم یه دل سیر پیشش نبودم اگر خدایی نکرده اتفاقی بیفته خودمو نمیبخشم چون یه شهر دیگم غریبم💔 قلبم درد میکنه سر این مشکل خیلی غمگینم به بقیه حسودیم میشه

بخدا دوری و دوستی......

غم غلط کرده به توسر زده مگه من مُردم،نمیدونی قلب من توقلب تو حل شد رفت،خنده بایدخوش کنه جاشو تو اون صورت ناز،تو نخندی آخه من دلخور میشم ازخودم،دورت بگــــــــردم باید اون لبای تو واسم بخندن،تا گلا بازم ب باغچه دل ببندن،مگه میشه تو بخای چیـــــزی بگم نه!!!،دورت بگـــــــــردم بایداون لبای تو واسم بخندن

عزیزم خب بیشترپیشش برو

ماهمه همسفریم،،،،،،،،،،،                                    مقصدش کوی خدا،،،،،،،                                                  ما ز اقلیمی پاک ،،،،،،،،،،،                                               که بهشتش نامندبه چنین رهگذری آمده ایم ،،،،،،،،                                          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من🥲هزار کیلومتر دورم 

فردا صبح قراره بریم شهر خودمون 

یا هفته اس اینجاییم 

ولی امشب که داشتم لباسامو جمع میکردم همش بغص داشتم مثه الان 

ولی پیشه مامانم نشون ندادم که ناراحت نشه

زندگی جاریست،شایدم مادرشوهره😛
2738
دو ساعت 

دوساعت چیزی نیست که،هر دوهفته میتونی یه سر بزنی به مامانت 

من راهم ده ساعته 

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار ودسته اوباش کوفه هشتگ میزدن: نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله🙌(نحوه شهادت شهید آرمان و شهید عجمیان، تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
2706