2726
عنوان

بچها دندونام

| مشاهده متن کامل بحث + 328 بازدید | 31 پست
تو بیهوشی ۸ تا پس میشه کشید؟ آخه منم باید چنتا دندونام رو بکشم‌ . شانس بد من ، دندونایی ک عصبکشی هم ...

ن  عزیزم پسر من کوچولو بود  تو یکروز  سه تا  دنوونشو  دندانپزشک  اطفال  کشید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو بیهوشی ۸ تا پس میشه کشید؟ آخه منم باید چنتا دندونام رو بکشم‌ . شانس بد من ، دندونایی ک عصبکشی هم ...

نکش عزیزم   همون  ریشه اشو  دکتر  برات  پست  میزاره  و روکش  میکنن  من  دندون های جلوییم همه   ی ذره  ریشه  داره که  با  پست  و روکش  درستشون کرده  

بخداا مال من فقط یه ریشه بود اونقدرررر اسووون بودااا واسم واسه منی که انقدرر ترسوام .واسه ایمپلنت هم میخوام برم اونجا البته با یبار نمیشه کرد فک کنم حداقل جلسه ای که پیچ میزارن  اصلااا زره ای نفهمیدم .البته بیهوشی نیستاا امپول خواب هست که به رگ دستم مثل سرم زد ...تو دماغ هم لوله اینا نمیزارن خیالت 

2728
الهی... دل ندارم

کم کم  بکش  عزیزم  ولی  ب حرف  ی  دکتر گوش  نوه  من  دندون های جلوم  خراب  شده بود  عصب کشی  وپر شده بودن  بعد شکستن  دوتا دندان‌پزشک گفتن  باید بکشی   ی  دندان‌پزشک  جوان  خدا خیرش بده   واسم  روکش  گذاشت   اگر میکشیدم  مجبور  بودم  ایمپلنت کنم  ک  هزینه اش  واقعا  برام  غیر ممکن بود  الان  چندین  ساله  روکش  کرده  ،مشهدی بود  اومده بود زاهدان  واسه  طرحشون،حیف که  رفت  کارش  واقعا  عالی بود  باورت میشه  آمپول  بی‌حسی  ک  میزد  اصلا اصلا درد  نداشت  هیچی  حس  نمیکردم

نکش عزیزم   همون  ریشه اشو  دکتر  برات  پست  میزاره  و روکش   ...

جدی؟ چه جالب پس نیازی ب کشیدن نیست؟ تازه پست و کور رو سرچ کردم دیدم چطوری درست میکنن. اصلا نمیدونستم همچین چیزی رو. هزینه هر دندون چقد میوفته ؟

ن  عزیزم پسر من کوچولو بود  تو یکروز  سه تا  دنوونشو  دندانپزشک  اطفال ...

دندون پزشک اطفال واسه بزرگ هارم ترمیم میکنه؟؟ چون میگن قبل امپول یه چیزی میزنن که درد نگیره

بخداا مال من فقط یه ریشه بود اونقدرررر اسووون بودااا واسم واسه منی که انقدرر ترسوام .واسه ایمپلنت هم ...

اخه میدونی من پیش یه دکتری رفتم یه دندونم رو بکشم به حدی درد می‌کشیدم ک جیغ می‌کشیدم. تازه کامل نتونست بکشه واس همین ترس تو دلم مونده

دندون پزشک اطفال واسه بزرگ هارم ترمیم میکنه؟؟ چون میگن قبل امپول یه چیزی میزنن که درد نگیره

شاید قبول کنن   شما برید بگید فوبیا دارید،بله  اول  ژل  میزنن  بعد آمپول بی‌حسی 

جدی؟ چه جالب پس نیازی ب کشیدن نیست؟ تازه پست و کور رو سرچ کردم دیدم چطوری درست میکنن. اصلا نمیدونستم ...

الان نمیدونم عزیزم  اونموقع  ک من  رفتم  پونصد می افتاد  با جراحی ک داشتم  و عصب کشی  وهمه وهمه  پونصد  روکش  دویست  وپنجاه  فکر میکنم  بود ،میدونید من   دندانپزشکی  خیریه رفتم  هزینه هاش  نسبت به  مطب  دکتر خیلی  کمتر بودش، الان ی سرچ  بزن  سلامت  پویا، میگن  هزینه ها تقریبا  نصف  میشه  من خودم  میخوام  برم  ولی  وقت  نکردم  متاسفانه، هفتصد  می دید اشتراک  میگیرید  خودتون  سلامت پویا  سرچ  کنید  اسامی  دندونپزشک های شهرتون که  باهاشون  قرار داد  داره  رو میاره کامل توضیح  داده 

تهرانی  ؟ اگ تهرانی اسم دکترت چیه پیشش برم؟

اره تهرانم سمت خانی اباد .ولی جایی که رفتم خیابان ولیعصر بود اسم دکترمم مظفری تو گوگل بزن کلینیک رایامهر شبانه روزی هست کاری داشتی زنگ بزن 

2706