2401
2400

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عه بیداره😁😐

هرشب بيداره😐

كشيك منو باباشو ميكشه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2402

لعنت به من صبح تا ۱ خواب بودم

.لباس قدیمی را بپوشید ولی کتاب نو بخرید (آستین فلپز)فرصت از دست مده و در کار سستی مکن که میوه آن ذلت است(فیثاغورث)بیکار نشین دوست من،برو یه کاری انجام بده که به درد زندگیت بخوره💪🏻🌹من عاااشق زمستونم کاش زودتر برسه❤️زمستونم رسید بریم لذت بیریم😍خدایا شکرت🙏🏻…خالق تو را شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید…
پسرم نميخوابه

وروجک چرا؟

پسر منم مریضه

❤  مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧خا(خب)😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕تی وی
2405
من عکس گذاشتم نبودی😂

بد شانس بودم دا قیز 😂

دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!
هرشب بيداره😐 كشيك منو باباشو ميكشه

😂😂بهارم کشیک می‌کشید که سرش شیره ماليده شد اخرش😂😂اینا 12 خوابیدن باز 

❤️ مامان بهار و بهراد ❤️ بهار دختر بهار  ❤️ هر چه مرا تبر زدی زخم نشد جوانه شد 🌱 من قهرمان زندگی بچه هام هستم 😍 درخواست دوستی از طرف آقایون، افراد ناشناس و تازه وارد قبول نمیکنم✌️آنکه بمن وفا نکرد مرهم تو نمیشود 👀
من منتظر عزیزدلمم بزنگوله صحبت کنیم

🙄

❤️ مامان بهار و بهراد ❤️ بهار دختر بهار  ❤️ هر چه مرا تبر زدی زخم نشد جوانه شد 🌱 من قهرمان زندگی بچه هام هستم 😍 درخواست دوستی از طرف آقایون، افراد ناشناس و تازه وارد قبول نمیکنم✌️آنکه بمن وفا نکرد مرهم تو نمیشود 👀
2407