2726
عنوان

تجربه ی عمل دیسک دارم شاید به دردتون بخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 24129 بازدید | 219 پست
ممنونم.اما بعضی موقع ها بازم میگیره کمرم.هفته ی پیش داشتم واسه پسرم صبحونه آماده میکردم مهره ی کمرم ...

پیش میاد 

این موقع ها یک عدد سلوکسیپ بخور 

ضد التهابه 

ولی سعی کن یعدفعه خم نشی 

بیایی رو زانوهات بعد خم شو 

فشار نیار 

خلاصه اون مهره جراحی شده چینی بند زده است

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من به زور بلند میشم همش خوابم🤭🤭 مامانم هی میگه پاشو بچه پیاده روی کن 

سلام عزیزم،ببخشید چندوقته عمل کردید؟پلاتین و پیچ و مهره کردن؟من مامانم ۶ماه و ۹ روزه عمل کردن و پای راستشون قبل عمل خیلی درد میکرد الان لگن سمت چپ خیلییی دردنکنه شماهم همینطورین؟مامانم یبوست گرفتن فکرکنم چون مثل قبل زیاد راه نمیرن یا فعالیت ندارن شما هم همینطورید؟خیلی نگرانم

2728
از حمید خردمند راضی بودی

عالی 

خدا خیرش بده 

دست یه خاک میزنه طلا شه واسش

یه مرد واقعی منو نجات داد 

شوهرم امشب میگفت بریم از کمرا یه عکس بندازیم بریم پیشش یه سر بزنیم بهش یه سوهانم ببریم براش .واقعا دلسوزه 

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
عزيزم هزينه و اينكه چه سالي برده؟

سال ۱۴۰۰ 

۲۵ میلیون بیمارستان لاله 

یه کمربند هم خریدم ۶۰۰ 

تمام 

ای وای اتفاقا ۴،۵ ماه پیش یه مدتی دچار بی اختیاری بودم ولی دارو مصرف کردم خوب شدم.  واای یعنی م ...

خواهش میکنم عزیزم 

اینم بگم واسه دیسک دکتر مغز و اعصاب بهتره خیلی بهتر تشخیص میده

انشالله خوب میشی عزیزم خدا بزرگه❤❤

ئه گه ر هاتیتو که دیت ژینم خه زانه🌬                           دلت نه گیره له م پاییزو بارانه🌦🌱
خواهش میکنم عزیزم  اینم بگم واسه دیسک دکتر مغز و اعصاب بهتره خیلی بهتر تشخیص میده انشالله خوب ...

مرسی گفتی عزیزم 

ایشالا ، خدا بخاطر دوتا بچه هام بهم رحم کنه فقط

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻
پیش میاد  این موقع ها یک عدد سلوکسیپ بخور  ضد التهابه  ولی سعی کن یعدفعه خم نشی&nb ...

دکترم گفت از این به بعد شدی چینی شکسته که بهت چسب زدن🤦‍♀️واقعا هم همینطوره.خیلی اذیت میشم.پسرم در حسرت بغل منه.همش میگه مامان بغلم کن خونه رو بگردون میگم نمیتونم.وقتی ۲ سالش بود عمل شدم دیگه نتونستم بغلش کنم وبلند شم

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
سلام عزیزم ببخشید من مامانم 6ماه و 9 روزه عمل کرده،مامانم قبل عمل اصلا نمیتونست راه بره و به پای راس ...

عزیزم 

خوب طبیعه 

پیچ و پلاتین خورده تو مهره 

شرایطش سخته 

ولی بازم با دکترش چک کنید 

من عمل اولم به جای بهبودی روز به روز بدتر شدم در حدی که داشتم فلج میشدم معلوم شد دیسک مجدد پاره شده 

انشالله خیره خدب زمان میبره تا بهبودی حاصل شه 

عالی  خدا خیرش بده  دست یه خاک میزنه طلا شه واسش یه مرد واقعی منو نجات داد  شوهرم ...

منم مامانم پیشش عمل کرد

بر ما گذشت نیک و بد                اما تو روزگار فکری به حال خویش کن ،                                       این روزگار نیست... 
دقیقا مثل من. دیسکم پاره شد زد به پام کمرم خم شد فلج شدم.اورژانسی عملم کردن.پدرم دراومد🥲🥲چه روزای ...

وای مامان منم همینطور،من راهم دوره یهو ساعت 6صبح مامانم زنگ زد گفت مامان من دیگه نمیتونم تحمل کنم دارم میرم عمل کنم منم با هزارتا استرس اومدم پیشش همون موقع،الان یبوست گرفته لگنش دردنکنه ولی نسبت به قبل خیلی بهتره خداروشکر،من خیلی نگرانم،چند وقته عمل کردید؟رو زمین نیتونید بخوابید یا بشینید؟درد لگن ندارید؟یبوست ندارید؟

سلام عزیزم،ببخشید چندوقته عمل کردید؟پلاتین و پیچ و مهره کردن؟من مامانم ۶ماه و ۹ روزه عمل کردن و پای ...

سلام عزیزم من تقریبا یه ماهه عمل کردم .....آره گلم منم با اینکه زده بود به پای راستم ولی الان پای راستم خوبه یکم درد تو قسمت لگن چپم حس میکنم .....نه مال من پلاتین نخورد چون فقط پارگی دیسک بود  

واسه یبوست هم سالاد شیرازی درست کنید روغن زیتون بریزید روش بدین بخوره خیلی خوبه .....میوه های فصل رو هم مرتب بدین بخوره 

ئه گه ر هاتیتو که دیت ژینم خه زانه🌬                           دلت نه گیره له م پاییزو بارانه🌦🌱
2706