2737
2734
عنوان

تجربه ی عمل دیسک دارم شاید به دردتون بخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 24789 بازدید | 219 پست
چراانقدرودبه این مشکل برخوردین اخه

خودم انگار زمینه داشتم و اینکه شغلم پرستاریه خیلی زیاد سرپا بودم و شیفتام افتضاح فشرده بود بعضی وقتا ۱۲۰ ساعت اضافه کار داشتم واسه همین اتفاق افتاد

ئه گه ر هاتیتو که دیت ژینم خه زانه🌬                           دلت نه گیره له م پاییزو بارانه🌦🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند وقته جراحی کردی ؟؟؟ نه بابا سوند خیلی خوبه  من عمل اولم ۲۴ ساعت سوند داشتم بسکه دکتره احم ...

۱۷ آبان جراحی کردم تقریبا یه ماه میشه

ئه گه ر هاتیتو که دیت ژینم خه زانه🌬                           دلت نه گیره له م پاییزو بارانه🌦🌱
2731

دقیقا مثل من.

دیسکم پاره شد زد به پام کمرم خم شد فلج شدم.اورژانسی عملم کردن.پدرم دراومد🥲🥲چه روزای سختی بود.چقدر داد زدم.چقدر گریه کردم.خدا سر هیشکی نیاره.من الانم کم وبیش درد میکشم

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
یعنی چجوری شده بود عصب پات ؟ علاعمت جی بود؟

وقتی رفتم نوار عصب  گفت عصب پات خراب 

عصب پا کاملا داشت از کار میوفتاد 

کاملا پامو می انداختم راه میرفتم 

کاملا بی حس شده بود پام 

بعد عمل یک ماه زمان برد برگشت 

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
خاله منم پیش دکتر خردمند گردن عمل کرده راضی هست خدا روشکر خواهرم پیش پروفسور باباپور خاله ام پیش د ...

تقریبا شانسیه مثل عمل بینی هست

2738
۱۷ آبان جراحی کردم تقریبا یه ماه میشه

خوب پس تازه اس نگران نباش 

خوب میشی انرژی داشته باش 

فقط کار سنگین نکن 

بین کارهات استراحت کن 

دکتر خردمند به من میگفت هر نیم ساعت کار یه ربع بشین 

کو گوش شنوا مثل تراکتور کار میکنم 😆

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
خانوما یکی از اقوام ما دیسک داره مرد هست  اوایل دردش انقد زیاد بود که اصلا نمی تونس راه بره ولی ...

بگو ورزش های یوسف مولایی رو تو گوگل سرچ کنه وانجام بده.به حرفاشم گوش بده

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
دقیقا مثل من. دیسکم پاره شد زد به پام کمرم خم شد فلج شدم.اورژانسی عملم کردن.پدرم دراومد🥲🥲چه روزای ...

اخ از دردش من انقدر جیغ میزدم 

کل اورژانس جمع شده بودن بالا سرم 

مورفین میزدن اروم نمیشدم از درد 

دقیقا مثل من. دیسکم پاره شد زد به پام کمرم خم شد فلج شدم.اورژانسی عملم کردن.پدرم دراومد🥲🥲چه روزای ...

چند وقت گذشته از عملتون و چند سالتونه؟

آره واقعا بلای ناگهانی به این میگن🤦‍♀️

انشالله بهتر بشی عزیزدلم .توکل بخدا 

به خودت فشار نیار 

وقتی رفتم نوار عصب  گفت عصب پات خراب  عصب پا کاملا داشت از کار میوفتاد  کاملا ...

منم الان پاهامدخیلییییی ضعیفه یهنی تو استخر خودمو بکشم نمیتونم پامو تکون بدم راه برم، ۲۴ ساعته هم حتی تو خواب گزگز پا دارم

منم الان پاهامدخیلییییی ضعیفه یهنی تو استخر خودمو بکشم نمیتونم پامو تکون بدم راه برم، ۲۴ ساعته هم حت ...

مگه جراحی نکردین ؟

2706