2726
عنوان

تجربه ی عمل دیسک دارم شاید به دردتون بخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 24147 بازدید | 219 پست
دردش زده به پاتون؟

میزنه به پا و دستم

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداروشکر عزیزم پیش کدوم دکتر عمل کزدی؟

من قم دکتر اشراقی احمق عملم کرد 

پدرم در اومد ۶ ماه گفت بخاب خوابیدم بعد گفت برو لیزر و فیزیو رفتم درد پام روزبه روز بدتر شد 

رفتم پیشش گفت برو کرسی بزار خوب میشی دیدم پام داره هی بدتر بی حس میشا رفتم ام ار ای دیدم بله دیسک مجدد پاره شده با درد خیلی شدید گفت بیا دوباره عملت کنم گفتم مطبت سرت خراب شه 

خیلی تحقیق کردم هر روز کارم بود بیام تهران 

از اینو اون پرس و جو کردن 

تا به دکتر خردمند رسیدم خداروشکر الان خوبم 

البته نباید به خودم زیاد فشار بیارم

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
2728
من هر چی التماسشون کردم  کمرم سنگینه نمیتونم تکون بخورم گفتن دکتر تماس گرفته گفت فقط مریض راه ...

من از سوند میترسیدم از خدام بود لگن بزارن😅 

واسه منم فعلا فیزیوتراپی اینارو نگفته خداکنه نگه چون واقعا حوصله ندارم .....قبل عمل ۱۴ جلسه شهر خودم رفتم بی فایده بود 

ئه گه ر هاتیتو که دیت ژینم خه زانه🌬                           دلت نه گیره له م پاییزو بارانه🌦🌱
من از سوند میترسیدم از خدام بود لگن بزارن😅  واسه منم فعلا فیزیوتراپی اینارو نگفته خداکنه نگه ...

چند وقته جراحی کردی ؟؟؟

نه بابا سوند خیلی خوبه 

من عمل اولم ۲۴ ساعت سوند داشتم بسکه دکتره احمق میترسید 

ولی عمل دومم گفت برو دستشویی نترس 

دیگه پشت تلفن گریه کردم گفت سوند بزارین 

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
الان چطورین بهترین ؟؟؟ نه نشنیدم  من خیلی دکتر رفتم تهران  هر روز میومدم تهران  چ ...

الان خداروشکر بهترم فقط استرسم از اینه که عملم متمایل به سمت راسته چون پای راستم درگیر بود الان که راه میرم حس میکنم یکم درد توی لگن سمت چپم هست میترسم میگم نکنه اینبار بزنه به طرف چپم بدبخت شم

ئه گه ر هاتیتو که دیت ژینم خه زانه🌬                           دلت نه گیره له م پاییزو بارانه🌦🌱

خاله منم پیش دکتر خردمند گردن عمل کرده راضی هست خدا روشکر

خواهرم پیش پروفسور باباپور

خاله ام پیش دکتر عطایی

خدا روشکر همشون خوب شدن

عمل دیسک معمولا خوب میشن، البته بعضی ها هم واقعا ناراضی ان از جراحی بااینکه پیش دکتر خوبی جراحي کردن، بستگی به این هم داره بعد آسیب زودتر جراحي کنن هرچی زودتر جراحي کنن بهتر نتیجه میگیرن

میزنه به پا و دستم

دردی که بزنه به دست از مهره های گردنه حتما ام آر ایی بدین خدای نکرده چیز بدی نباشه 

الان خداروشکر بهترم فقط استرسم از اینه که عملم متمایل به سمت راسته چون پای راستم درگیر بود الان که ر ...

نه نترس 

میدونی چرا طرف چبت درد داره چون داری سنگینی وزن  

میندازی رو سمت چپ 

منم درد داشتم کم کم برطرف شد

من قم دکتر اشراقی احمق عملم کرد  پدرم در اومد ۶ ماه گفت بخاب خوابیدم بعد گفت برو لیزر و فیزیو ...

ان شاءالله که‌همیشه سلامت باشید

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
خاله منم پیش دکتر خردمند گردن عمل کرده راضی هست خدا روشکر خواهرم پیش پروفسور باباپور خاله ام پیش د ...

خردمند حرف نداره خدایش

مریضی نداره ناراضی باشه 

خیلی هم بااخلاق با حوصله و دلسوزه 

الکی نمیگه برو عمل دنبال پول نیست 

دردی که بزنه به دست از مهره های گردنه حتما ام آر ایی بدین خدای نکرده چیز بدی نباشه 

عه جدی؟

چیز بد یعنی چی

2706