2726

معلمای تیزهوشان همچین مالیم نیستن بعضیاشون خوبن یه مدرسه عادی برو ولی فیلمای کلاسینو ببین

میشه برای چیزی که میخوام یه صلوات بفرستین جورشه🥺🤍 این یه مدت بیو من بودبخاطر دل پاک شما چیزی که غیرممکن بود جور شد🙂👆🏻👆🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من دکترا گرفتم از ابتدایی تا phd دولتی بودم الان بیکارم . زن هم نتونستم بگیرم چون همه چیم خرج درس و تحصیل شد . بنظرم بجای مانور دادن روی شاخه مدرسه بر بیمه و آینده شغلی و تخصص گرایی ش تمرکز کنید . 

بالاترین دین انسانیت است . 
آره واقعا وگرنه طرف از مدارس روستا بهترین دانشگاه ها رو قبول نمیشد🙂

من خودم از اول ابتدایی تا هنرستان شاهد درس خوندم اما اون دوسالی که دولتی درس خوندن تو هنرستان هم بهتر درس یاد گرفتم هم‌کمتر استرس داشتم ولی همش برمیگرده به فرزند شما

یک جمع نکوشیده رسیدند به مقصد                       یک قوم دویدند و به مقصد نرسیدند
من خودم از اول ابتدایی تا هنرستان شاهد درس خوندم اما اون دوسالی که دولتی درس خوندن تو هنرستان هم بهت ...

ولی خب شاهد هم مدارس دولتی هستن فرقی نمیکنن مدارس تیز هوشان و نمونه که استرسشون بیشتره

آهان ولی برای رشتتون کار هست چرا نباید باشه بنظرتون پزشکی یا پرستاری هم‌میخونیدسن با ز همین بود؟

پرستاری بازار کارش بهتره . پزشکی هم بشرط تخصص خوبه ، 

بالاترین دین انسانیت است . 
2706