2401
2404
عنوان

با شوهرم دعواکردم+عکس

679 بازدید | 29 پست

گفت میخوام بیام درخونه تون آبروریزی کنم دست گذاشتم رو دهنش گاز گرفت خون اومد موهامو کشید کلیپس مو م شکست  اومدم خونه مامانم یه شهر دیگه ست خونه خودم هیچ وسیله ای هم باخودم نیاوردم مامانش زنگ زد گفت کجایی حقیقت رو گفتم گفتم بهم زنگ نزنین گوشیمو خاموش میکنم به نظرتون چیکارکنم

نباید از خونه میرفتی 

برای یافتن حقیقت هیچ گاه کوتاهی نکن                                 کنکوری عزیزم برات آرزوی بهترین ها رو دارم و یه توصیه خیلی دوستانه❤ اینجا دنبال کمک نگرد و خیلی راحت هرچیزی رو قبول نکن کنکور مسیری نیست که تنهایی بتونی بری با برنامه و مشاور با سواد و خوب شروع کن و تمرکزت روی آینده ات باشه از منی که این راه رو رفتم و تونستم موفق بشم بشنو و بپذیر و سر آینده ات قمار نکن موفق باشی عزیز دلم❤                                             چه عزیزایی که ندادیم تا تو بیایی عزیزِ زهرا                                خدایا ! تو خالق زهرایی منو ببین به علی و مظلومیتش یه کاری کن دیگه واسم باز داره همه ی اون حالای بد حتی بدترش اتفاق میوفته دیگه این بنده ی حقیر بی ارزشت نمیتونه خودت یه کاری کن به حسین و اضطراب زینب یه کاری کن برام....

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2413
بیکار بی مسولیت اعتیاد داره بی خانواده هرکاری میکنم بی ثمر همشون خیلی بی چشم رو تشریف دارن

چرا باهاش ازدواج کردی 

Dᴏɴ’ᴛ ʟᴇᴛ ᴀɴʏᴏɴᴇ sᴛᴇᴘ ᴏɴ Yᴏᴜʀ Dʀᴇᴀᴍsاجـازه نـده هیـچ کس پـاشو رو رویـاهات بـذاره
2417
سراینکه بیکار بی مسولیت خیلی نادیده میگیره آدمو بی خانواده س

گفتی معتاد آدم معتاد تعادل روحی رفتاری نداره میاد ابروریزی مسالمت آمیز. حلش کن میخای جداشی

من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست 

تورو خدا جدا شو 

نصف زندگیم صرف این شد به آدمهای مهم زندگیم بفهمونم باباااااا من دشمنت نیستم با من نجنگ ..... دلم میخواد سی کیلو کم کنم واسم صلوات بفرستید تا بتونم ......هرکس امضامو بخونه صلوات نفرسته تا فردا یک کیلو چربی اضافه می‌کنه از من به شما نصیحت 😁😁😁😁

چی بگم والا مرد بیکار و بب مسئولیت خیلی سخته گلم تازه میگی معتادم هس کاش راه حلی خوبی میشد بهت پیشنهاد داد

ما چی پیدا کردیم که اینطوری خدا رو تو زندگی گُم کردیم؟  من یه خواهرم که دلم بدجور شکسته دلشکسته ام فقط شفای برادرش رو میخواد خدا از عمر من بگیر ولی شفای برادرم رو بده 

حتما شنبه برو پزشکی قانونی و گواهی بگیر 

شرایط مشاوره رفتن نداری؟؟؟ هزینش برات سنگینه؟؟؟مسیر خونه تا مراکز مشاوره برات خیلی دوره؟؟؟دوست نداری حضوری با مشاور راجب مشکلت صحبت کنی؟؟؟ولی میتونی بصورت آنلاین با مشاور در تماس باشی میتونی با چت،ویس،تماس تلفنی با مشاور صحبت کنی!اونم نصف قیمت یعنی ۵۰٪تخفیف!!!😳😳😳😍😍😍تازه این همه ماجرا نیست میتونی تو ایام تعطیل و بصورت ۲۴ ساعته بامشاور ارتباط برقرار کنی😍😍😍😍حالا مشاوره شامل چیاست؟ حل اختلافات بین زوجین_فرزندپروری_همسرداری_جذب همسر دلخواه برای دختر خانومای گلمون/تازه مشاور حقوقی هم تو دسترس شماست در حوزه مسائل مربوط به خانواده مثل طلاق،مهریه،نفقه،حضانت،جهیزیه،نسب،ارث و‌...در خدمت شما هستم دوستای گلم،انواع دادخواست،درخواست،لایحه و اظهار نامه هم با ۵۰ درصد تخفیف در اسرع وقت براتون تنظیم میشه،آیدی من در روبیکا،ایتا،سروش،بله،گپ،آیگپ: moshavere_onlinee      در تلگرام هم آیدی:moshavere_onlineee
بخدا هرچی داشتم واسه حفظ آبروم تو این زندگی خرج کردم چیزی برام نمونده ولی باز راضی به جدا شدن مسالمت ...

حتما جدا شو 

Dᴏɴ’ᴛ ʟᴇᴛ ᴀɴʏᴏɴᴇ sᴛᴇᴘ ᴏɴ Yᴏᴜʀ Dʀᴇᴀᴍsاجـازه نـده هیـچ کس پـاشو رو رویـاهات بـذاره
2407