2726
خب شما چرا میخوای درباره شیطان پرستا بدونی قبولشون داری یا ن همینجوری میخوای درباره این گروه بدونی؟

جالبن همین خاستم اطلاعات بگیرم وگرنه نه توهین کردم نه تبلیغ طلسم

در انتظار ارامش . .♡️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعضیا مریضن الکی گزارش میدن

واقعا مریضن این ها فقط با تاپیک مادرشوهر و جاری حال می کنن

خانم ها ۱۳ ساله منتظر یه اتفاقی هستم برام دعا کنید اون اتفاق بیفته اگه دعا کردید بهم بگید منم دعاتون کنم❤❤❤❤❤❤ نام کاربریم هم برگرفته از یک فیلم هست😊
خب شما چرا میخوای درباره شیطان پرستا بدونی قبولشون داری یا ن همینجوری میخوای درباره این گروه بدونی؟

دوست دارم بدونم راجبشون

من تا ابان سال دیگه به ارزوم میرسم.تا۱۴۰۲/۰۸/۲۴✌💪کد ملیتو حفظ باش.سر زده جایی نرو.قبل از عمل بینی حتما شیو کن.
2728
ن تاپیک منو میگن

پروفت سوگنگه؟

خانم ها ۱۳ ساله منتظر یه اتفاقی هستم برام دعا کنید اون اتفاق بیفته اگه دعا کردید بهم بگید منم دعاتون کنم❤❤❤❤❤❤ نام کاربریم هم برگرفته از یک فیلم هست😊
اصلن ربطی به شیطان پرستی نداشت

بابا من این تاپیکی که استارتر میگه رو نمیگم! 

تاپیکی که این کاربری که روشون ریپلای کردم ایجاد کردن رو میگم!

گفته بودن که درباره شیطان پرستی چیا میدونید. 

{عاشق تاپیک های ترسناک و پاترهدی} با من زیاد بحث نکنید تو تاپیک ها حوصله خون و خونریزی و سر کله زدن با آدمای نفهم رو ندارم❌ به امضامم گیر نده. امضام هیچ ربطی به تو نداره فضول جانِ مَن!😊
بین کاربرا بحث پیش اومد

کی بحث پیش اومد که ما ندیدیم

اره عزیز😍❤کراش العالمین

لعنتی جذاب😁

2706