2401
2400

کدوم ؟

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                                                                                                                                                              امضام فانه 😏

اصلا پشت گوش ننداز عزیزم و فقط به کامنتها استناد نکن حتما با دکتر مشورت کن از این لینک میتونی سریع مشاوره بگیری

2413
2405

چه مشکلی داشت تاپیک؟ به هیچ فرقه ای هم توهین نشده بود فقط یکسری اطلاعات داشتیم بهم می دادیم

خانم ها ۱۳ ساله منتظر یه اتفاقی هستم برام دعا کنید اون اتفاق بیفته اگه دعا کردید بهم بگید منم دعاتون کنم❤❤❤❤❤❤ نام کاربریم هم برگرفته از یک فیلم هست😊
من نمیدونم چشونه امشب.تاپیک منم ترکوندن.حالا ی مریض جنسی بیاد تاپیک بزنه خوابن اصن

خب شما چرا میخوای درباره شیطان پرستا بدونی قبولشون داری یا ن همینجوری میخوای درباره این گروه بدونی؟

{عاشق تاپیک های ترسناک و پاترهدی} با من زیاد بحث نکنید تو تاپیک ها حوصله خون و خونریزی و سر کله زدن با آدمای نفهم رو ندارم❌ به امضامم گیر نده. امضام هیچ ربطی به تو نداره فضول جانِ مَن!😊
خب شما چرا میخوای درباره شیطان پرستا بدونی قبولشون داری یا ن همینجوری میخوای درباره این گروه بدونی؟

اصلن ربطی به شیطان پرستی نداشت

خانم ها ۱۳ ساله منتظر یه اتفاقی هستم برام دعا کنید اون اتفاق بیفته اگه دعا کردید بهم بگید منم دعاتون کنم❤❤❤❤❤❤ نام کاربریم هم برگرفته از یک فیلم هست😊

جالبن همین خاستم اطلاعات بگیرم وگرنه نه توهین کردم نه تبلیغ طلسم

بعضیا مریضن الکی گزارش میدن

واقعا مریضن این ها فقط با تاپیک مادرشوهر و جاری حال می کنن

ن تاپیک منو میگن

پروفت سوگنگه؟

2407