2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نخور پروپرانول دقیقا تداخل داره با بی حسیت حداقل بگو خوردی یه نوع دیگه بی حسی میزنه برات

مرسی عزیزم ؛ من کلا قرص سیتالوپرامم مصرف میکنم هر روز ؛ با اونم تداخل داره ؟ 

2731

ن اصلا نخورید 

من دو هفته پیش عصب کشی کردن،، هفته پیش جراحی لثه انجام دادم،، دکترم تاکید شدید ک فقط این چرک خشک و ژلوفن تا جراحی بخور، 

اصلا درد نداره،، حول نکنید 

حمید بلوچی ،،مربی بوکس و بدنسازی ،،البته شغل اصلیم بازار تهران صنف خشکبار 
مرسی عزیزم ؛ من کلا قرص سیتالوپرامم مصرف میکنم هر روز ؛ با اونم تداخل داره ؟ 

اونو نمیدونم حتما حتما بگو قبلش منپراپرانول و متی مازول میخوردم میگفتم تو پرونده هم بود بی حسی نوع مخصوص میزد برام

ن اصلا نخورید  من دو هفته پیش عصب کشی کردن،، هفته پیش جراحی لثه انجام دادم،، دکترم تاکید شدید ...

من عصب کشی کردم تا حالا میدونم دردش تا چ حده ؛ مشکلم اینه ک من واس افسردگی و استرسم سیتالوپرام مصرف میکنم ؛ میترسم برسم اونجا استرس و تپش قلب بگیرم 

2738
من عصب کشی کردم تا حالا میدونم دردش تا چ حده ؛ مشکلم اینه ک من واس افسردگی و استرسم سیتالوپرام مصرف ...

عرق بهار نارنج بخورید،، یا اسطوخودوس دم کنید بخورید،، شدیدا برای قلب اعصاب مفید 

من عصب کشی کردم تا حالا میدونم دردش تا چ حده ؛ مشکلم اینه ک من واس افسردگی و استرسم سیتالوپرام مصرف ...

من تا حالا عصب کشی نکردم ، دردش چه جوریه ؟ خیلی بده ؟

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
من دکتر داده بهم چون دریچه میترال قلبم کمی شل هست داده که تپش قلبم بالا نره هر روز میخورم 

من واس استرسم سیتالوپرام میخورم ؛ پس حتما قبلش ب دندونپزشکم میگم 

نمیدونی قرصای اعصاب هم با بی حسی دندون تداخل دارن یا ن ؟ 

من شنبه صبح ساعت 9،، کلینیک ولیعصر وقت دکتر دارم،، باید برم بخیه لثه‌ها مو بکشم،، میپرسم از دکترم بهتون میگم 

2706