2733
2734

ازاین محله هاک همش بایداز زندگیت سردربیارن حتی جووناشونم مدل پیراشونن 

یسریا همه جور کثافتکاری میکنن بد خودشونو پاک میدونن وبقیه رو خراب خسته شدم

خونمونو یکساله گذاشتیم فروش ولی فروش نمیره 

یه پراید مدل ۸۰دم داریم دیگه قیافش خیلی اوراق شده ولی شوهرم میگه اول خونه روبایدعوض کنیم 

وقتی شهرستان میریم خجالت میکشم اطرافیانم میگن ماشینتون خیلی بده وخجالت اور نمیدونم چ غلطی کنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

مام تو همچین جایی زندگی می‌کنیم بخاطر کار شوهرم مجبوریم تهران باشیم تهرانم آنقدر گرونه مام مجبوریم تو این خرابشده که تقریبا ارزونتر ازجاهای دیگس زندگی کنیم ولی خب نه کسیو می‌شناسیم نه با کسی رفت وآمد داریم 

مام تو همچین جایی زندگی می‌کنیم بخاطر کار شوهرم مجبوریم تهران باشیم تهرانم آنقدر گرونه مام مجبوریم ت ...

من ۱۲ساله اینجام ۹سال کلا باهمسایه کناریمم سلام علیک نمیکردم 

الان ۳ساله بخاطر دخترم بعضی وقتا میره توکوچه منم میرم واییی اصن یه وضعیه مامانم میگه دارین میشین مثل اونا زودتربیاین بیرون 

فردا بچت بایداونجا رشت کنه

من ۱۲ساله اینجام ۹سال کلا باهمسایه کناریمم سلام علیک نمیکردم  الان ۳ساله بخاطر دخترم بعضی وقتا ...

منم دخترم یکسالشه فعلا که با کسی رفت وآمد نداریم همیشه هم به شوهرم گفتم دخترم به سن مدرسه رسید باید ازاینجا بریم شهرخودمون  اصلا دوست ندارم اینجا بره مدرسه بزرگترین آرزوم اینه برگردم شهرم وهمیشه دعا میکنم ولی کار همسرم اینجاست😥