2733
2734
عنوان

رفتار با برادر شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 4586 بازدید | 29 پست
اره خب تو تاپیکم گفتم ک باهمشون خوبم اما اون با من اینجوره اگه مشکل از من بود با بقیه برادرشوهرامم ب ...

بزار به حساب کم سن بودنش کلا جنسیتی نگاه نکن به این مسئله عادی باش فکر بدیم نکن به هرچی فکر کنی همون میشه 

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا مگه میشه😂😂مثلا مهمون بیاد خونت نمیتونی لال بمونی که 😃بهتره که کلا جنسیتی نگاه نکنیم زن و مرد د ...

من با برادرشوهر مجردم خیلی بگو و بخند میکردم درحالیکه جاریم فقط باهاش درحد سلام خدا حافظ بود از بس دانا و عاقله و من ساده...

بعدا به همین صورت برادرشوهرم اون را ادم سنگین و باوقار میدونستن و عمرا بهش بگن بالای چشت ابرویع ولی منا دختر ساده که روشون بشه هر نوع دستوری بهم بدن.

بعلاوه تو این حرف زدنا اکثرا جالب نیست...من که به این نتیجه رسیدم که برادرشوهر هنچنین شوهر خواهرشوهر فقط سلام و خداحافظ

من با برادرشوهر مجردم خیلی بگو و بخند میکردم درحالیکه جاریم فقط باهاش درحد سلام خدا حافظ بود از بس د ...

اره بنظرم صمیمیت زیادم خوب نیست دیگه حس میکنن ساده ای یا مث این برادرشوهر من ک فک کرده بهش توجه دارم

2728
من با برادرشوهر مجردم خیلی بگو و بخند میکردم درحالیکه جاریم فقط باهاش درحد سلام خدا حافظ بود از بس د ...

سنگین و با وقار بودن خوبه البته مونده به طرف که چقدر مذهبی باشه یا معمولی باشه ما خودمون ۶ تا جاری هستیم هممون اهل بگو بخند و شوخ هممونم وقتی تو جمع هستیم با هم صحبت میکنیم نظر میدیم خاطره تعریف میکنیم کلا جمع شادی داریم گاهی وقتام تو مهمونی هامون اخرش اهنگ میزاریم و با شوهرامون میرقصیم حرف و نگاه بدیم به هم نداریم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بزار به حساب کم سن بودنش کلا جنسیتی نگاه نکن به این مسئله عادی باش فکر بدیم نکن به هرچی فکر کنی همون ...

اخه از وقتی ک فک کرده باهاش قهرم حساس شدم میگم نکنه فک کرده بهش توجه خاصی دارم

شاید خداکنه بدونه میگم ی وقتی فک نکنه من بهش نظر دارم آخه  از وقتی تصمیم گرفتم کمتر باهاش همصحب ...

آره حق داره خوب... وقتی یکدفعه رفتارت رو تغییر دادی فکر میکنه ازش ناراحت شدی. اینجوری نکن بجای این کار بعضی وقتا ازش بخواه معیارهای ازدواجش بگه تا براش دختر خوب پیدا کنی انگار داداش کوچیکت باشه 

2738

خوب شاید اونم توجه‌اش بی منظور باشه .

خواهر دارن ؟ اگه ندارن شاید وجود یه دختر تو خونه براش جذابه و باهات احساس نزدیکی میکنه و دلش میخواد صمیمی باشه 

خدایا،راهی نمی بینم ،آینده پنهان است، اما مهم نیست همین کافی ست که تو راه را میبینی و من تو را...

اینم مطمن باش به چشم خواهره انقد بهش محبت کردی گرم گرفتی راحته باهات و مطمن باش به چشم ناموس خودش بهت نگاه میکنه منم برادرشوهر کوچیکم صمیمی هستم به اسم صداش میکنم اونم راحته راجع به همه چیش نظر می‌پرسید ازم با اینکه خواهر هم داره الانم ک زن گرفته من با زنش خیلی جورم و از ته قلبم خوشحال میشم میبینم کنار همن

خدایا هواست به همه زندگی ها باشه
اخه از وقتی ک فک کرده باهاش قهرم حساس شدم میگم نکنه فک کرده بهش توجه خاصی دارم

طبیعیه گلم مثل همیشه عادی باش زیاد به این مسئله توجه نکن و سعی کن داداش صداش کنی یا جلوش به همسرت بیشتر توجه کنی که متوجه بشه منظور خواستی نداری 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واقعا کاش زودتر زن بگیره انقد دچار سوتفاهم نشیم

من ک داداش ندارم ازخدام بود برادرشوهر هم سن و سال داشته باشم ک هوامو داشته باشه منم براش خواهری کنم .

اگ لازم باشه همسرت تذکرمیده پس همه چی سرجاشه خیالت راحت 

2706