2737
2734

کاش فقط یک روز برمیگشتم و دختر اون خونه میشدم

میدونم هنوزم دخترشونم ولی دوس دارم برگردم عقب و فقط دختر بابام باشم منو ببره دانشگاه و جلو دانشگاه بگه این رژ زهرماریتو پاک کن😞 من پدر خیلی بداخلاق و بدی داشتم بچگیم خیلی بد گذشته همیشه دعواهای پدر مادرمو دیدم 

شاید من برا فرار از اون دعوا ها شوهر کردم 

ولی عجیبه برا همون دعوا ها هم دلم تنگه 

اونموقع فقط دعوا بود ولی الان که ازدواج کردم متوجه شدم راحتترین دوران زندگیم تموم شده و از این به بعد سخته....

شماها این حسارو تجربه کردید؟

دقیقا اوایل ازدواج همینطور بودم

ترکیده هستم با احترام،،،،لطفا اگه منطقی نیستی روی من ریپلی نکن مرسی....اعتقادم اینه کههههه کاااششش زندگی دنده عقب داشت،مرسی وقت گذاشتی امضامو خوندی😊🌱❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
من‌مجردی خیلی خوبی داشتم ودلم برا ثانیه ثانیه ش تنگه...

خوشبحالت. چقد خوبه ادم خاطره خوب از مجردیش داشته باشه

آیدی روبیکا برای ف.ال قران وکف بینیMobbina34 فقط خانما❤هزینه بعد از رضایت شما و در حد توانتون❤
نه دلم تنگ نشده واسه اون دوران مزخرف بود

بعد زندگیم بهتر شد الان دلم نمیخاد هنوز دختر اون خونه بودم دلم میخاد شوهر بهتری داشتم

ترکیده هستم با احترام،،،،لطفا اگه منطقی نیستی روی من ریپلی نکن مرسی....اعتقادم اینه کههههه کاااششش زندگی دنده عقب داشت،مرسی وقت گذاشتی امضامو خوندی😊🌱❤️

بله. بعد از 8سال ازدواج هنوزم دل تنگه خونمون هستم. 

دلم مجردی و راحتی تو خونه پدرم رو میخاد. 

من با اشپزی و بچه داری و خونه داری کنار میام، ولی گاهی  مشکلات مالی و گرفتاری های شوهرم فکرمو بهم میزنه، گاهی حس میکنم با این اتفاقات انگار 40. 50 سالمه. بااینکه همش 26سالمه. 

و حتی گاهی بی درک بودن همسرم و بعضی اخلاقیاتش باعث سردیم میشه و دلم تنگ مجردی و بی دغدغه بودن میکنه. 

ولی بازم شکرش ♥💋

🌿اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ🌻
دقیقا بعد عروسی حس میکردم یه قسمت از بدنم نیس هنوزم هنوزه هرروز باید سربزنم نررم اعصابم خرابه 

تازه فهمیدم پدر مادرم چقدر تلاش میکردن تا ما کمبود هزار تومنو نفهمیم تو زندگی هر روزم جیبم پول میزاشتن ولی نمیپرسیدم از،کجا میان اون پولا از خود گذشتی پدر مادرم بودن

بله. بعد از 8سال ازدواج هنوزم دل تنگه خونمون هستم.  دلم مجردی و راحتی تو خونه پدرم رو میخاد.&n ...

منم خیلی دلم تنگه برای اون روزا گاهی میگم تو دلم طلاق بگیرم برگردم پیششون یعنی قبولم میکنن؟

2706