2410
2404

بچه ها این عزیز ما متاسفانه سرطان پیشرفته گرفته و توچند ماه تبدیل شده به پوست و استخون 

نمیدونید تو دلمون چه خبره 😔 

دعا کنید خدا به خانواده ش و دخترش ببخشدش 

ما امیدمون به معجزه خداست .

دعا کنید حتی اگر عمرش به دنیا نیست لااقل انقدر درد نکشه 

بتونه یه لقمه غذا بخوره.

لطفا دعاش کنید 

اگه حمد خوندین ، لایک کنین براتون صلوات بفرستم 🙏

وقتی انقدر ماهرانه بعضی کلمات رو خلاصه میکنید مثلا سز (سزارین ) ، پری ( پریود ) ، بز ( بذار ) ، آز ( آزمایش) و...   دلم میخواد خشتک دران سر به بیابون بذارم ! چقدر ماهرید آخه لنتیا ! با این دو ثانیه زمانی که در نوشتن صرفه جویی میکنید ، حتما میتونید دوتا تاپیک بیشتر از فتنه گری های جاری و خواهر شوهر بزنید لابد 😈                                     افاده ای های افراطی هکسره ای عزیز ؛ والا بخدا همه جا نباید به جای (ه) ، کسره بذارید . بخدا کسره جا و مکان داره . اول یاد بگیرین بعد جمله هاتون رو با هکسره های اشتباه تو چشم ما کنین . شیک نیست . بی سوادانه است . مرسی .لینک حذف تاپیک

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2402

الهی خدا خودش معجزه کنه و شفا بگیره این عزیز..

سلااام...آره از نقطه چین خوشم میاد.‌‌..یا همون سه نقطه...چون کلا سه تا نقطه است ...ولی دنیا حرف هم داره...حالا...بگذریم...من ساج هستم...نه، تا حالا تاپیک هم نداشتم و نذاشتم...چند سال پیش اینجا بودم و خطم عوض شد دوباره جدیدا میام...دوست دارم اونایی رو که واقعیین ...مهربونن...از کامنتها میشه فهمید...زیاد نیستن..ولی هستن...خیلی ساله متاهلم و دو تا فرشته زمینی هم دارم....دوست دارم و خوشحال میشم بتونم اندازه تجربه خودم با یه کامنت کمکی باشم، همین. نه بحثی دارم، نه میگم فقط نظر،نظر منه،کامنتی هم میزارم نظرم رو برای استارتر دارم میگم. چون تاپیک زده واسه همین.شما خوشت نمیاد،مزاحم من نشو.بی احترامی نمیکنم،لطفا بی احترامی نکنین.ببینید یک اصلی وجود داره.ما مجبور نیستیم که از هم خوشمون بیاد،ولی مجبوریم به هم احترام بگذاریم.و واقعا برای استراحت و تفریح میام تو سایت..پس لطفا اوقات هم رو تلخ نکنیم.دوست دارم باهاتون دوست باشم.آرزوی ناب ترین و قشنگترین لحظه ها رو براتون دارم ☘️🥰💗.............و یک چیزی خواهرانه دوستانه میگم گوش بدین ضرر نداره...اندازه سنم که کم نیست...تجربه ام...بالا و پایینی های زندگیم....فهمیدم فقط مهربونی میمونه و بس...فهمیدم زندگی رو چقدررر میشه خوشگلتر دید...چقدر میشه ..یا حداقل سعی کرد تو لحظه زندگی کرد...مگه میدونی چند ساعت...چند سال... دیگه وقت داری این لحظه ها رو زندگی کنی؟؟ خب چرا نمیکنی؟ دوسش نداری؟ عوضش کن .تو میتونی.حیف نیست....نگو.....نگو دلت خوشه هاااا.....قضاوت نکن. ما هیچ کدوم نمیدونیم ماجراهای زندگی همو. مال من کتاب مجلد قطوریست......مثل خیلی ها....تجربه رو فقط باید زندگی کرد...لحظه به لحظه اش رو حس کرد....اونوقته که شاید ..جایی..به درد دل یکی گوش کردی و به درد خوردی...من دوست دارم...از ته دلم شاد میشم بتونم به درد بخورم و کمک باشم...🥰 و به قول حضرت مولانا....هر چیز که در جستن آنی .....آنی.

💔💔💔

أللهم صل علی محمد و آل محمد

أللهم اشف کل مریض

أللهم صل علی محمد و آل محمد 

از خدا میخوام به بیمارتون رحم کنه و بهش سلامتی ببخشه و سایه ش رو بالای سر فرزندش نگه داره و دل خانواده و عزیزانش شاد بشه. ❤️❤️❤️

3 مرتبه سوره حمد خوندم. 

۱۰۰ مرتبه حمد میخونم کم ندیدم جاهایی ک گفتم همه چی تمومه دیگه اینا کی بالا بیان کی کارشون درست شه کی بتونن فلان کار بکنن اینا دیگه بدبخت شدن ولی خدا خواست ودیدم با چشم چ جوری خدا اگر بخواد آباد میکنه.....آن شاالله خدا براش بخواد وشلامتیشو بهش ببخشه

برای آرمان🌹برای آرشام🌹برای آرتین🌹برای حاج قاسم ک گفت ما ملت امام حسینیم🌹
توسل به امام رضا کنید اگه میتونه زیارت ببریدش

زیارت هم بردیمش برای اولین بار رفت 

وقتی انقدر ماهرانه بعضی کلمات رو خلاصه میکنید مثلا سز (سزارین ) ، پری ( پریود ) ، بز ( بذار ) ، آز ( آزمایش) و...   دلم میخواد خشتک دران سر به بیابون بذارم ! چقدر ماهرید آخه لنتیا ! با این دو ثانیه زمانی که در نوشتن صرفه جویی میکنید ، حتما میتونید دوتا تاپیک بیشتر از فتنه گری های جاری و خواهر شوهر بزنید لابد 😈                                     افاده ای های افراطی هکسره ای عزیز ؛ والا بخدا همه جا نباید به جای (ه) ، کسره بذارید . بخدا کسره جا و مکان داره . اول یاد بگیرین بعد جمله هاتون رو با هکسره های اشتباه تو چشم ما کنین . شیک نیست . بی سوادانه است . مرسی .لینک حذف تاپیک
انشالله خدا معجزشو نشون بده😭😭

انشالله 🥺

2381
💔💔💔 أللهم صل علی محمد و آل محمد أللهم اشف کل مریض أللهم صل علی محمد و آل محمد    ا ...

ممنونم مهربونم 🥺

۱۰۰ مرتبه حمد میخونم کم ندیدم جاهایی ک گفتم همه چی تمومه دیگه اینا کی بالا بیان کی کارشون درست شه کی ...

ممنونم انشالله خدا جواب کار خیر و دل مهربونتون رو بده 🥺

بله منم چندین بار معجزه دیدم 

این بار یکم شرایط سخت شده ولی امیدمون به خداست 

ممنونم انشالله خدا جواب کار خیر و دل مهربونتون رو بده 🥺 بله منم چندین بار معجزه دیدم  ...

برو تو تایپیک هام بخون دختر من دنیا ک اومد سرش حالت درازی داشت....رفتیم دوماه شد رفتیم دکتر دکتر گفت چهار دور مغزش بستست مغزش رشد نکرده دیر ادید فقط برید عمل کنید فردا نگید کاری بر بچم نکردم چ روز وحشتناکی بود دکتر جوابمون کرده بود بچم رو دستم بود دنبال دکتر بر عمل بودیم دکتر عمل ساعت ۵ بعد از ظهر میومد تا ۵ مجبور بودیم بریم ی امامزاده  تو اون امامزاده از بس من گریه میکردم ۴ نفر منو گرفته بودم خدا نصیب گرگ بیابون نکنه ب بن بست رسیده بودیم شب شد رفتیم دکتر بر عمل تا شب خیلی سخت گذشت رفتیم تو مطب دکتر دور سرشو اندازه گرفت گفت کی گفته رشد نداشته رشد داشته هنوز قرار بوده ۲وسانت ونیم رشد کنه ۳ سانت رشد کرده اگر بدونی من رو شونه دکتر زار میزدم پس چرا بهم گفت چهار دور سر بچت بستست....خیلی سخت بود خیلی....۵ ماهش شد دکترا گفتن باید عملش کنی عمل سختی بود احتمال مرگ ومیر داشت از طرف پزشکی قانونی اومدن رضایت آزمون گرفتن من اونجا بچم دادم خانوم رباب گفتم گل شش ماهت پر پر شد بچم دست خودت

......مریضی خیلی سخته خیلی .....من همیشه دعام اینه اول اللهم عجل لولیک الفرج دوم خدا هیچ خانواده ای رو بی سرپرست وبد سرپرست نکنه سوم سلامتی سلامتي سلامتی برای همه 

برای آرمان🌹برای آرشام🌹برای آرتین🌹برای حاج قاسم ک گفت ما ملت امام حسینیم🌹

بسم الله الرحمن الرحیم

الحمدلله رب العالمین 

الرحمن الرحیم

مالک یوم الدین 

ایاک نعبد و ایاک نستعین 

اهدناالصراط المستقیم 

صراط الذین انعمت علیهم

غیر المغضوب علیهم 

والضالین

بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله رب العالمین  الرحمن الرحیم مالک یوم الدین  ایاک نعبد و ...

ممنونم حاجت روا بشید 🙏

2392