2726
عنوان

فحش

1694 بازدید | 85 پست

معمولا فحش میدید؟ به شوخی یا تو دعواها؟ چه فحشی میدید؟ مثلا کاف دار یا نه در حد بیشعور و اینا؟ 

من خودم لین اخلاق بدو دارم متاسفانه به قول دوستام دهنم کثیفه 

لطفا هم نگید به خاطر تربیت خانوادگیه و فلان مادر من حتی ببخشید کلمه الاغ رو هم نمیگه میگه اون حیوونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه حالا که فک میکنم اصن فحش نمیدم

تاریخ سخن خواهد گفت🕊️                                            با جمله ی (نظر هر کسی محترمه) مخالفم...من به نظرات اشتباه احترام نمی‌ذارم... پلویوفیلیا:کسی که عاشق بارونه و با بارون احساس آرامش می‌کنه:)🌚
خوراکم تو رانندگیه هر کی یواش بره یا جلو بپیچه فحش میدم‌معمولا ترکیب سگ با چیزای دیگه😁

آخ آخ منم 

اون اوایل که همسرم عادت نداشت با دهن باز فقط منو نگاه میکرد

مامانت وسط دعوا معما طرح میکنه ،مثلا میگه مثل اون حیوونه ای    

نه بابا تو دعواها ک اصلا فحش نمیده یعنی کلا فحش نمیده مثلا میخواد بگه سوار الاغ شدیم میگه سوار اون حیوونه شدیم 

خوراکم تو رانندگیه هر کی یواش بره یا جلو بپیچه فحش میدم‌معمولا ترکیب سگ با چیزای دیگه😁

سگ باچیزای دیگه فحش نیست ک لطفه بی کرانه

گاهی اوقات دادن شانس دوباره ب کسی مانند دادن یک گلوله اضافه ب اوست،برای اینکه بار اول نتونست تورا خوب هدف بگیره
2706