2703
2553
عنوان

مامانم حس میکنم اصلا براش مهم نیستم انگار دوستم نداره💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1155 بازدید | 82 پست
دقیقا این کارش باعث شده از خانواده مادریم نفرت پیدا کنم خالم یا مامانبزرگم بیشتر از من تو خونه ما هس ...

دقیقا درکت میکنم منم از خانواده مادریم بدم اومده بود حالا باز مامان شما خونشونم میره مامان من فقط سرویس میداد هممون یه جوری باید درخدمتشون بودیم الان باز کمتر شده خودش اشتباهشو فهمیده ..

بنظر من تو خودت نریز باهاش حرف بزن بگو بهش دلم میخاد ببینمت بیشتر دعوتش کن نذار اونا همش دعوتش کنن

عزیزم خیلی سخته درکت میکنم من خودم درگیر دکترم برا بچه و کلی دردای دیگه ولی بابای منم اینطوریه 🙂

ن من دلم برا بابام میسوزه انگار که بابام تنهاتر از منه ارزش ی بچه کوچیک بیشتر از بابامه تو خونه ما 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن من دلم برا بابام میسوزه انگار که بابام تنهاتر از منه ارزش ی بچه کوچیک بیشتر از بابامه تو خونه ما&n ...

خدا صبر بذه 😕

خدایا هزاران مرتبه شکرت من به آرزوم رسیدم🥰🤲🏻.                         ایشالله تمام اونیی ک منتظرن دامنشون رو با نی نی سالم و صالح سبز کن 🤲🏻👶🏻🤱🏻☘️.                                                                     خدایا ازت با تمام وجودم میخوام نی نی مون رو سالم بغلمون بدی 🤰🏻👶🏻😍🥰.                                                                             اگه امضامو خوندی یه صلوات بفرس برا سلامتی نی نی م یا یه آمین از ته دلت بگو 🥹🙏🏻ممنونم
دقیقا درکت میکنم منم از خانواده مادریم بدم اومده بود حالا باز مامان شما خونشونم میره مامان من فقط سر ...

مامانم میدید من حال روحی خوبی ندارم ولی هیچ تلاشی نکرد وقتی بهش چیزی میگم جبهه میگیره منو مقصر میکنه ترجیح میدم سکوت کنم

2720

از مجردی راضی بودی یا از متاهلی

میشه برای چیزی که میخوام یه صلوات بفرستین جورشه🥺🤍 این یه مدت بیو من بودبخاطر دل پاک شما چیزی که غیرممکن بود جور شد🙂👆🏻👆🏻

منم دلم برای مادرم تنگ شده 

همیشه احساس کردم باقی خواهر و برادرهای بیشتر من دوست داره اما اینجور نبوده جانم 

شاید خیلی تو دست و پاشون باشیم 

فرصت نمیکنن دلتنگمون بشن جانم 

2714
منظورتو نفهمیدم عزیزم  ینی از ازدواجم راضیم یا ن یا از رفتار مادرم؟

نه الان اینجوری نوشتی از مادرم راضی نیستم منم مجردم دودل شدم اصلا با ازدواج میخواستم ببینم از مجردیت راضی بودی یا از متاهلی کدوم بهتر بود واست

میشه برای چیزی که میخوام یه صلوات بفرستین جورشه🥺🤍 این یه مدت بیو من بودبخاطر دل پاک شما چیزی که غیرممکن بود جور شد🙂👆🏻👆🏻
مامانم میدید من حال روحی خوبی ندارم ولی هیچ تلاشی نکرد وقتی بهش چیزی میگم جبهه میگیره منو مقصر میکنه ...

مامان منم همیشه منو مقصر میکنه منم عادت کردم دیگه .. البته از روی دلسوزی زیاد و حرص خوردن نمیدونه چی بگه .. منم بعد از سالها حرص خوردن و سکوت و دعوا دیگه فهمیدم که نباید تو این مسایل باهاش دردل کنم وقتی با بابام حرف میزنم بیشتر اروم میشم..

یوقتا هم به بابام میگم که بهش بگه .. البته باحالت ناراحتی و درددل میگم عصبانی نمیگم چون بابامم پشت مامانم درمیاد..

نه الان اینجوری نوشتی از مادرم راضی نیستم منم مجردم دودل شدم اصلا با ازدواج میخواستم ببینم از مجردیت ...

ن من از ازدواجم راضیم همسرم درکم میکنه بیشتر از خانوادم کنارمه 

ن من از ازدواجم راضیم همسرم درکم میکنه بیشتر از خانوادم کنارمه 

چقدر خوب عشقتون پایدار عزیزم

مامان منم همیشه منو مقصر میکنه منم عادت کردم دیگه .. البته از روی دلسوزی زیاد و حرص خوردن نمیدونه چی ...

دقیقا منم به بابام میگم پشت مامانم در میاد شاید فکر میکنه پیش من ازش طرفداری نکنه بیشتر بینمون فاصله میوفته 

2706