2410
2553

سلام دوستان حالم گرفته بود گفتم باهاتون حرف بزنم مامانم انگار ن انگار که من دخترشم من برم خونش نرم مهم نیست ی بار شام دعوتم نکرده ولی خالم مامانبزرگم اینا هر روز اونجان این همه درگیر دکتر شدم ی بار نپرسید دردت چیه خیلی احساس تنهایی میکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
مامان منم خیلی به مامانش وابسته بود حتی بچه های ابجیاشو بیشتر از ماها میخاد اما از وقتی من بچه دار ش ...

من بچه ندارم مامانمم که اصلا منو نمیفهمه نمیتونم حرف دلمم به همسرم بگم گاهی اوقات خیلی دلم میگیره 

2714

خب بالاخره ک مادرته و دوست داره شاید بلد نیس نشون بده

میدونم ادم کلا از کسایی انتظار داره توو زندگیش ولی یک باید بیخیال شی سخته ولی تلاش کن 

خدایا هزاران مرتبه شکرت من به آرزوم رسیدم🥰🤲🏻.                         ایشالله تمام اونیی ک منتظرن دامنشون رو با نی نی سالم و صالح سبز کن 🤲🏻👶🏻🤱🏻☘️.                                                                     خدایا ازت با تمام وجودم میخوام نی نی مون رو سالم بغلمون بدی 🤰🏻👶🏻😍🥰.                                                                             اگه امضامو خوندی یه صلوات بفرس برا سلامتی نی نی م یا یه آمین از ته دلت بگو 🥹🙏🏻ممنونم
خب بالاخره ک مادرته و دوست داره شاید بلد نیس نشون بده میدونم ادم کلا از کسایی انتظار داره توو زندگی ...

من از این ناراحتم این همه درگیر دکتر شدم ی بار نپرسید دردت چیه من بچه که میبینم دست خودم نیس ناراحت میشم ولی پیش من پسرخالمو از شیرین زبونیس میگه واقعا حالم بد میشه

من بچه ندارم مامانمم که اصلا منو نمیفهمه نمیتونم حرف دلمم به همسرم بگم گاهی اوقات خیلی دلم میگیره&nb ...

دقیقا درکت میکنم خیلی شبیه منی منم یک خواهر کوچکتر دارم ک ازدواج نکرده تا وقتی خونه بابام بودم همیشه مامانم طوری رفتار میکرد که ما درخدمت مامانبزرگ و خاله هام باشیم این کارو ناخوداگاه انجام میداد چون مامانبزرگم همیشه کارای خودشو به مامانم ک دختر بزرگترش بود میگفت و به عهدش میذاشت خاله هام طوری رفتار میکردن انگار مامانم مامان اوناس‌!

دقیقا درکت میکنم خیلی شبیه منی منم یک خواهر کوچکتر دارم ک ازدواج نکرده تا وقتی خونه بابام بودم همیشه ...

دقیقا این کارش باعث شده از خانواده مادریم نفرت پیدا کنم خالم یا مامانبزرگم بیشتر از من تو خونه ما هستن یا وقتی که میخام برم مامانم خونه نیس خونه اوناس 

من از این ناراحتم این همه درگیر دکتر شدم ی بار نپرسید دردت چیه من بچه که میبینم دست خودم نیس ناراحت ...

عزیزم خیلی سخته درکت میکنم من خودم درگیر دکترم برا بچه و کلی دردای دیگه

ولی بابای منم اینطوریه 🙂

خدایا هزاران مرتبه شکرت من به آرزوم رسیدم🥰🤲🏻.                         ایشالله تمام اونیی ک منتظرن دامنشون رو با نی نی سالم و صالح سبز کن 🤲🏻👶🏻🤱🏻☘️.                                                                     خدایا ازت با تمام وجودم میخوام نی نی مون رو سالم بغلمون بدی 🤰🏻👶🏻😍🥰.                                                                             اگه امضامو خوندی یه صلوات بفرس برا سلامتی نی نی م یا یه آمین از ته دلت بگو 🥹🙏🏻ممنونم
2706