2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خستم فردا مهمون دارم کلی استرس دارم دست خودم نیست ی مهمونی رو کلی ب خودم سخت میگیرم خیلیم خوابم میاد ...

امیدوارم خوب پیش بره استرس نداشته باش چی بار گذاشتی

2728
خدا حفظشون کنه

ممنون عزیزم.نمیدونم چرا عادت نمیکنم به این دوریهای اجباری.هربار سختتر میشه برام .خسته شدم

و عشق اگر با حضور همین روزمرگی ها عشق بماند ،عشق است.........سادگیم را،یکرنگیم را به پای حماقتم نگذار..انتخاب کردم که ساده باشم و دیگران را دور نزنم.وگرنه دروغ گفتن و بدبودن و ازار و فریب دیگران آسانترین کار دنیاست.بلد بودن نمی خواهد.

کلی فکرو خیال دارم کلی برنامه کاری تو سرم هعی می‌چرخه آخه چند روز دیگه نوبت عمل زایمان دارم  

از طرفی دلتنگ همسرم. که دوروز قبل عمل میاد 

از طرفی دلتنگ وعقده مامانم که موقع زایمانم نیس چون فوت شده خواهرمم اون تایم تهرانه نوبت دکتر داره یه حس غریبی دارم  

کلا مشغله فکری زیاد دارم   

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مدرس قنادی به صورت آنلاین هستم 🌺پسرم ودخترم  وهمسرم تنها سرمایه های زندگیم هستن  بدست آوردن هر کدومشون معجزه ای بود در زندگیم..منتظر بدنیا اومدن دختر عزیزم هستم 
2706