2726
عنوان

پربازدیدا تأسف برانگیزه

| مشاهده متن کامل بحث + 2007 بازدید | 125 پست
عزیزم بعضی از خانواده شوهرا واقعا اذیت میکنن. من خودم همه کارامو انجام میدم تا وقتم خالی شه یه کتاب ...

عزیزم تو بازم بیخیال باش و به کارای مورد علاقه ت برس نذار انرژی هاس منفیشون فازتو خراب کنه

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

❤️🌱

🌸

نی نی یار جان بیا یکم بامن مهربون باش و تعلیقم نکن                  ‌‌نزدیک به هشت میلیارد نفر تو این دنیا هستناغلب حس می‌کنم تو این عدد ده رقمی یک نفر نیست حرف منو بفهمه، فقط یک نفر ...
اره واقعا خیلییی چیپ شده حرف منم همینه یکسریا میگن بیاید گزارش بزنیم بترکه... اینا دیگه چیپ ترینن ...

حیف واقعا

ما مردم ، ادمای شیکی بودیم قبلا

جامعه هم همین شده الان

اگه باب میل جمع حرف نزنی میترکوننت

اعصاب نداریم دیگه

همش گارد دعوا !! همش فحش !!

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❌لطفا لایک نکنید❌ممنونم ☺️ وِل کن جهان را ، قهوه ات یخ کرد ...☕️
2728
آفرین نکته خوبی رو گفتی همه با هم دوست !! الان یه شکلیه که همه  منتظرن نفس بکشی بریزن سرت !!& ...

دقیقا موافقم بات کلا همه بد شدن جدیدا هیچکسی از کسی دیگه هوشش نمیاد بد نگاه می کنن به هم 

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻
دقیقا موافقم بات کلا همه بد شدن جدیدا هیچکسی از کسی دیگه هوشش نمیاد بد نگاه می کنن به هم 

ای کاش تاپیکت دیده بشه

چهار نفر بیان حرف بزنیم

مصالمت آمیز !!

بدون دعوا نظر بدیم به هم

شاید یکم ریشه یابی بشه

شاید یادمون بیاد یه زمانی مهربون ترین و با ادب ترین جامعه بودیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حیف واقعا ما مردم ، ادمای شیکی بودیم قبلا جامعه هم همین شده الان اگه باب میل جمع حرف نزنی میترکون ...

اره همین امروز یه مورد دیدم خیلی ناراحت شدم ولی به رو نیاوردم😏😏خانمه تیپش با من فرق داشت کلا ! برگشته بود  پشت سرش به منم بدنگاه میکرد زل زده بود منم خیره شدم تو چشاش تا از رو رفت 

نمیخوان بفهمن هرکسی اختیار خودشو داره تا حدی که قانوون شکنی نباشه البته 

ای کاش تاپیکت دیده بشه چهار نفر بیان حرف بزنیم مصالمت آمیز !! بدون دعوا نظر بدیم به هم شاید یکم ...

ای کاش... بخدا نیت منم همین بود که به خودمون بیایم مثل قدیم باشیم حتی شده چند درصد...

اما توقع بیجایی بودهمه سطحی نگر شدن همه گفته بودن برو یا نرو سمیه و بزنیم بترکه و مسخره کرده بودن منو.پیام حرفمو نگرفتن از اینا چه توقعی میشه داشت همه چیو به سخره گرفتن

اره همین امروز یه مورد دیدم خیلی ناراحت شدم ولی به رو نیاوردم😏😏خانمه تیپش با من فرق داشت کلا ! برگ ...

آره واقعا

طرف فامیلمونه اومده مهمونی خونه مون راجب مسایل اخیر حرف میزنه

انقدر فحش ناموسی و ناجور داد خجالت زده شدم

بدترینش این بود که مدام میگفت زن باید ازاد باشه زن باید خوشبخت باشه بعد همزمان میگفت فلان فلان مادر هرکی که نمیذاره

فلان به ناموسش !! مادرشو خواهرشو و ....

انقدر فحش ناموسی داد که بالاخره صبرم تموم شد گفتم فلانی هی زن زن میکنی چرا انقدر فحش مادر میدی !! جواب نداد بی شرف

گفتم تو آبروی آزادی و زن و ... همه رو بردی !! توروخدا بحث نکن جایی دیگه !!

یه همچین جامعه ای شدیم ...

1
5
10
15
20
25
30
35
40

موضوعات همین شده  کل فامیلای شوهر  فامیلای خودمون 

افسردگی   کنکور .  عکس :(

اینا  زیادن 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
ای کاش... بخدا نیت منم همین بود که به خودمون بیایم مثل قدیم باشیم حتی شده چند درصد... اما توقع بیجا ...

بیچاره بچه هامون

ما  ۱۵ ، ۲۰ سال پیش تو آرامش نسبی جامعه با مردم ظاهرا مودب بزرگ شدیم

این وضع اعصابمونه

اینا چی میشن ..

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره واقعا طرف فامیلمونه اومده مهمونی خونه مون راجب مسایل اخیر حرف میزنه انقدر فحش ناموسی و ناجور د ...

اه چقد بدم میاد از همچین آدمایی خوبش کردی دمت گرم که جوابشو دادی بگو امثال شماها هستن که شأن و منزلت زن رو میارن پایین تازه ادعاشونم شده زن آزاد باشه و... اگه یه ذره حرمت سرت بود فحش به خواهر مادر نمیدادی آخه اونام زنن. فرهنگ سازی باید کرد که تو قدم بزرگی در این راستا برداشتی عزیزم آفرین👏👍🫶🌱

عزیزم خب هر چیزی جز اینها، تاپیکش بسته میشه از طرف سایت. دیگه چیزی نمیمونه، فقط خواهرشوهرته که به خودت مربوطه و هیچ جوره سیاسی نیست😁

چرا وقتی داریم بهترین روزهای زندگیمونو میگذرونیم، نمیدونیم اون روزها بعدا قراره انقدر دست‌نیافتنی بشن…
بیچاره بچه هامون ما  ۱۵ ، ۲۰ سال پیش تو آرامش نسبی جامعه با مردم ظاهرا مودب بزرگ شدیم این وضع ...

واقعا نگرانم 😥😔😔ولی ما میتونیم اونارو خوب بار بیاریم حداقل تلاشمون رو میکنیم... 

2706