2726
هم شوهرت هم خونه زندگیت  مثلا وقتی شوهرت میره سرکار صورتتو بشور باصابون موهاتو دم اسبی کن ب ...

بار ها تصمیم گرفتم اما ته تهش یا میتونم به خودم برسم یا به غذا یا به سالاد. معمولا نمیتونم همشو باهم انجام بدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بار ها تصمیم گرفتم اما ته تهش یا میتونم به خودم برسم یا به غذا یا به سالاد. معمولا نمیتونم همشو باهم ...

وقتی شتوهرت خوابید پاشو بعضی از کاراتو بکن مثلا درای کابینتتو تمیز کن میزارم دستمال بکش گوشتی که فرد میخوای درست کنیو از فریز درار بذار تو یخچال تا فردا که خواستی درست کنی اماده باشه غذاتم از صب ۱۰  ۱۱ بذار . یا شب بذار زیرشو خیلی کم کن بخواب صبح غذات امادس

2728
خواهش میکنم عزیزم همیشه شاد باشی و سلامت

ممنون عزیزم. همچنین شما 😘

طول عمر آدمی نیم نگاهی بیش نیست، وای از این بی حرمتی با جان انسان میکنند، در دنیایی ک هیچ کس بی عیب نیست چه کسی  می‌تواند تو را مقصر بداند، در قضاوت همه حق را ب تو دادند ولی، نکته اینجاست ک من راز نگه دار ترم 
امضاتونا عوض کردید؟؟ کنجکاو شدم بدونم چی بوده😅؟؟؟

منم همینطور اومدم بخونم دیدم عوض شده

لطفاآقایون سایت وارد تاپیک های من نشوندو ریپلای نکنن بااحترام 🙏.ممنونم که رعایت میکنید.
بخاطر عروس بزرگش بامنم خیلی بحث میکرد و چندماه چند ماه حرف‌نمیزدم‌باهاش اووووههههه انقدر اذیتم کرد و ...

عزیزم خدا بهت صبر بده منم تا همین الانش باهاش یک جا زندگی میکردم ولی خدارو شکر از هفته بعد کلا جدا میشیم خونه رو فروختیم برا خودمون خونه مجزا و دور گرفتیم انشاالله شمام مراد دلت برسی

2706