2410
2553
عنوان

دلم میخواد برم توی روستا زندگی کنم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 67695 بازدید | 1384 پست

سلام وااااای چه بد از روستا گفتییین مگه عهدبوقه..من توروستا بزرگ شدم الان شهرازدواج کردم خانواده پدریم روستان...اصلا اینطور ک گفتین نیست،این همه سختی قدیما بود الان اصلا وجودنداره،درست از نظر امکانات باشهرقابل مقایسه نیس اما ن دیگه دراون حد...اسی من وقتی میرم خونه پدریم بچم سه سالشه خودش لباساشو توکیف میذاااره اینقد ک خوشحاله،اینجا طفلی دلش میگیره میرم اونجا همش بابچه ها بازی میکنه وهم غذاش وهم خوابش تنظیم میشه وقتی میخاییم بیاییم گریه میکنه،توروستا درامون همیشه بازه یکی میرع ویکی میاد بچه ها هم درحال بازیین زنامون هم کنار در میشینن چایی میخورن گپ میزنن وقتی میری تتوخیابوون ارااااامش وسکوت مطلقق وکلا خیلی راااحتی دخالت واینجورچیزا وجودنداره،البته طرز فکرهم مهمه بعضیا طرزفکرشون دهاتیه وبعضیا امروز ای وفهمیده ان،ربطی ب دهات بودن نداره،

{+✓مــیشه یه صــلوات برای ظهور امام زمان بفرستی؟😊🕊...من از،روح خدام بخاطر همـین...نبایدهـیچوقت ناامیدبشم...🌧مااشرف المخلوقات هسـتیم،پس توانایی انجام هرکاری را داریم،و...بیایید در حد همان اشرف المخلوقات رفتارکنیم.🪐🤗یه توحید برای قبول شدنم دوست خوب من...♥🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظر من زندگی در روستا از دور خوشه 

گاهی میرم روستا .اما شب نمی مونم سریعا برمیگردم .‌

روستا از دور خوشه .

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
وای آرزوی من اینه که توی یکی از داهاتای شمال زندگی کنم  ولی به شرطی که نخوام کار کنم دیگه اونج ...

این آرزو برای میانسالیه .... وقتی که حقوق بازنشستگی داری ... ولی خب الان من بچه هام نیاز به دامان طبیعت دارن اخه .... شایدم قسمت نوه هام شد این آرزو

مادرِ من زمین؛ معلم ِ من طبیعت و راهنمای من شهودم است 🌱❤
2720
اینجوری خوبع دیگ خودش شهره 

اره تا خود شهر هم ۲۰ دقیقه راهه

اگه میبینی تو یه تاپیک باهم بحث کردیم و تو تاپیک بعدی باهات مهربون بودم بدون من اصلا به اسم کاربری ها دقت نمیکنم یا یادم میره                                 کاربر جدید نیستم۳ سال خاموش بودم ۹۸ به جمع گلتون اضافه شدمممم  ولیییی لو رفتم اشنایان شناسایی کردن کم مونده بود شرفم بره   با احترام جواب اونی که بهم توهين کنه رو نمیدم 🌷 یه صلوات برای خوشبختیم بفرستید ممنوووونم 🙏 
به نظر من زندگی در روستا از دور خوشه  گاهی میرم روستا .اما شب نمی مونم سریعا برمیگردم .‌ ر ...

همه ی زندگی این دنیا انگار از دور خوش ِ☹

مادرِ من زمین؛ معلم ِ من طبیعت و راهنمای من شهودم است 🌱❤
2714

تو روستا و. دامداری و کشاورزی اسمش قشنگه.   اصلا زندگی نمیکنی ب جا زندگی باید کار کنی فقطططط.   من روستا زندگی کردم هر گز دوست ندارم برگردم ب چند سال پیش کل روزو میخواد کار کنی چ مرد چ زن اخر سرم امکانات رفاهی حتی برا ی زندگی با ارامش نداری 

حال دلتون خوب ❤️

سعی کن روستایی انتخاب کنی ک نزدیک شهرهم باشه تا اگه کارروستا رو نمیخایین توشهر کارکنین،البته برای زندگی توروستا نیازی نیس ک دام داشته باشی،کشاورزی گزینه ی خوبیه البته امروزه بیشتر کارگر میگیرن،میتونی بهداشت کارکنی تدریس بدی،اموزش خیاطی بدی،وکارکردن راحتتره تو روستاخیللی،،بافتنی هم میتونی انجام بدی و...

{+✓مــیشه یه صــلوات برای ظهور امام زمان بفرستی؟😊🕊...من از،روح خدام بخاطر همـین...نبایدهـیچوقت ناامیدبشم...🌧مااشرف المخلوقات هسـتیم،پس توانایی انجام هرکاری را داریم،و...بیایید در حد همان اشرف المخلوقات رفتارکنیم.🪐🤗یه توحید برای قبول شدنم دوست خوب من...♥🌱
هه ی زندگی این دنیا انگار از دور خوش ِ☹

اره ‌‌منم دوس دارم طبیعت روستا ‌ ادماش. اون صمیمیتها . رفت و امدهایی که هر لحظه هس چه غریبه چه اشنا و دیدم همشونو 

ولیییی نمیتونم یه هفته هم بمونم روستا .‌نمیتونم تحملش کنم‌.. حتی یه شب . فقط گاهی میریم  سه یا چهاد ساعت بعد برمیگردیم 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2706