2726
عنوان

واقعا دیگه نمیکشم از پس اذیتم کردن

607 بازدید | 11 پست

خواهرشوهرم و خانم دوست همسرم

این دوتا شدن زهر مار زندگیم

با هم دیگه نقشه میکشن تا طلاقم بدن با خانواده شوهرم زندگی میکنم

جدیدن نقشه میکشنه که هر وخ من برم خونه بابام (حالا به خاطر اینکه خواهرم تشج کرده و بستری هس اومد خونه بابام لمونم کمکشون کنم)خواهرشوهرم که متاهله و اینم خانم دوست شوهرم بیان خونه پدرشوهرم ولی اگه من باشم محاله بیان  وکل دوستای شوهرم حتا مجردها رو دعوت میکنن واقعا حرصم میگیره. این فقد یه نمونه از کارهاشون 

با اینکه من امروز بشدت بخاطر ابجیم ناراحت شدم و باردار هم هستم ولی این دوتا حتا از این فرصت استفاده میکنن

اخه خواهرشوهرم.  شوهرش براش سنگ تموم گذاشته اون وخ اگه من با شوهرم برم بیرون با دوستاش یا بیان خونمون و به خواهرش نگیم  قیافه میگیره  و به شوهرم زنگ میزنه میگه که چرا بم نگفتید

یه راه حل بدین هر کاری کردم خلاصه نشدم از این دوتا لجن

با شوهرت در ميون بذار 

حذفشون كنيد

اللَّهُمَّ صَلِّ على محمّدٍ وعلى آلِ محمَّدٍ، كما صَلَّيتَ على إبراهيمَ وعلى آلِ إبراهيمَ إنّكَ حَميدٌ مَجِيدٌ، وبارِكْ على محمدٍ وعلى آلِ محمّدٍ، كَما بارَكتَ على إبراهيمَ وعلى آلِ إبراهيمَ إنّكَ حَميدٌ مَجيدٌ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

با دوست همسرت که قطع رابطه کن تمام،خیییلی ببخشید غلط میکنه توی زندگیه تو دخالت کنه

و اما خانواده همسر مخصوصا خواهر شوهر که نیاز به گوشمالی داره،شوهرت سمتته ؟ازت دفاع میکنه؟؟بگو وقتی نیستم حق نداری مهمونی بگیری بدون من

خواهرشم بکش کنار بگو رفتارت داره اذیتم میکنه بخاطر احترامی که بینمون هست بهت چیزی نمیگم ولی پاتو از گلیمت بیشتر دراز نکن((((حتییییی اگه باعث قطع رابطتون بشه ))))

حواستو جمع کن،پای اینارو از زندگیت قطع نکنی،به خودت میای میبینی پاتو از زندگیه خوووودت قطع کردن

یکم زبون داشته باش فداتشم قربونت برم نذار سوارت بشن

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤برای مامان شدن همه خانومای منتظر، لطفا یه صلوات بفرست دوستم

اگه خونه مادرشوهرت زندگی می‌کنی راهی ندارع بعدش شوهرت بچه نیست که زنش باردار بخاطر حرف دوتا مریض بازنش بد بشه

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
این لینک تاپیک هاشون میاره  https://www.ninisite.com/user/discussion/b2aadde1-2dd1-49c0-9bab- ...

فدات زحمت کشیدی عزیزم

پنجمین کاربریمه از سال ۹۶و ۲۲سالمه ...خواهش میکنم اگه میتونین ده تا صلوات به نیست آشتی با شوهرم و سرکار رفتنم بخونید عزیزامممم...