2401
2404

شوهرم خیلی مرد خوبیه ب من خرجی میده خرج خونه هم میده اما مدام طرف خانوادش ماشین نو خریده زده ب نام خواهرش البته اینم بخاطر رفتارهای مامانش  منم خیلی ناراحت شدم گفتم باید ب نام خودش کنه بعدم یه دعوا حسابی کردیم بنظرتون حق ندارم؟میگه تو زیادی حساسی من ب  نام اون کردم ک بعدا یه ماشین ثبت نام کنم ب نام خودم برای تو  نمیشه واقعا دیگه نمیتونم تحمل کنم ..

مگه خودت گواهینامه نداری ک ثبت نام کنی

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2413
2421

شاید داره اینده نگری میکنه و میخواد ماشین ثبت نام کنه

خوابهایم را در کنار هم می چینم تا صورت زیبایت را ببینم عزبزم 💔🖤پدر💔🖤اخ که ممنونم ای خدا واسه جهان به بدی 🤕چی می شد اگه دست به ساختنش نمیزدی 🥺قانون جذب کائنات مهره گمشده ی بدبختی های تمام عالم مخصوصا خانمها 😌

حقتا خب باید ماشین با نام خودتون باشه

منم بابام خیلی طرف خانوادشو داره🥲💔

بعضی حرفای مامانمو اصلن قبول نداره

پریدن از قفس که بال و پر نمی خواهد! عشق است بال پریدن ، همان که من دارممم🌈🤍
چرا دارم حتی ماشین هم بابام برام گرفته بود بعدا فروختم تو زندگی

خب پس حرفش بی ربطه میزد به نام خودش به اسم شما هم می‌نوشت واسه قرعه کشی

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
2420