2726
عنوان

راز بزرگ و دردناک من

| مشاهده متن کامل بحث + 2208 بازدید | 88 پست
ببین منم تا الان دوتا توده از بدنم درآوردم یکی تو گردنم ویکی پام همین دو هفته پیش وای علت رو دکتر نم ...

نمیتونم خیلی در موردش اینجا توضیح بدم اگه خواستین درخواست بدین تو خصوصی براتون میگم

نه عزیزم من یه بیماری نادر مادرزادی دارم که باعث تومور تو جاهای مختلف بدن مخصوصا رو سیستم عصبی میشه. ...

دکترای اینجا که تشخیص درستی ندارن معمولا چون مال منم رو گردنم جای حساسی و پامم رو انگشت چسبیده به تاندوم...واقعا نمی‌دونم چرا اینها تو بدنم میزنه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا بزرگه انشاالله خوب میشی با این عمل   چرا همون خارج از کشور عمل نمیکنی

خانواده م ایرانن نقاهت بعد عمل خیلی خیلی سخته نمیتونم تنها بمونم

هزینه عمل هم ۲۰ برابر ایرانه ضمن اینکه دکترای ایران هم عالین تو این زمینه بهترم هستن از اینجا 

2728
نمیشه تا اون موقع بمونه خیلی خطرناکه همین الانم دیر شده تاری دید و عدم تعادل داشتم مدت ها ولی نمیرف ...

فدای سرت عزیزم کلاه گیس باموهای طبیعی میزارن برات جونت مهم تره 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

الان سلامتیت مهم تره عزیزممم

میدونم دلت میسوزه ولی چ میشه کرد... :(

اول درمان مهم تره... 

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
امیدوارم 😣❤️❤️  از اون روز که فهمیدم همه ش میرم کلاه گیس های خوشگل رو نگاه میکنم خودمو دلداری ...

آفرین گلم حال خودتو خوب کن 

منم عاشق موهامم درکت میکنم سخته ولی چاره ای نیست 

کاربری دست چندتا دوست😇😚
میخواستم اگه کوتاه کردم اهدا کنم به محک برای بچه ها کلاه گیس درست کنن

عزیزم آفرین به دل بزرگت 

ان شاالله سال بعد این موقع ها با لبخند به این روزا فکر میکنی که سالم و سلامت عملتو طی کردی سلامتی بغل کردی

السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین 

من توزندگیم روی چیزایی حساسم وخط قرمزمن.یکیشون اینه دلی رفتارکنم ودرقبالش دلی حس دریافت کنم و بابت این حس اونقدحساسم روقضاوت کردن وخیلیاچیزای دیگ....

والان اونقدازدوردوست دارم وبهت حس خوبی پیداکردم میترسم کوچیکترین حرفی ونظری بدم باعث بشه قلب مهربونت برنجه.ولی اینوبدون ازنظرمن ک ندیدمت توخوشگلترین عروس دنیامیشی ومن همیشه گوشه ی ذهنم برات دعامیکنم

آخ آخ شپش هم خیلی بده با این شونه های مخصوص شپش رفع نمیشد؟ آره شاید قرار بود چند سالم مو کوتاه باش ...

عزیزم من دیر فهمیدم شپش دارم شامپو با شونه های مخصوص جواب گو من نبود 

و خیلی اذیت شدم بابتش برای همین خودم خواستم بزنم موهام راحت بشم 

اره دیگه منم مو کوتاه شوم 

میشه دعا کنید برای موفقیتم برای معلم شدنم                                                                                                        در ضمن مجردم اسم کابریم فانتزی هست