2726
عنوان

نامزد

184 بازدید | 27 پست

دوسال پیش اومدن خاستگاری بخاطر شرایط نامناسب جواب منفی دادم دوباره میخان بیان عید تقریبا باهمون شرایط 

فقط کار پیدا کرده ماهی ۹تومن 

الان خودم تقریبا راضیم خانوادم مخالفن چ باید کرد

الان با 9 تومن میشه زندگی کرد درسته سخته ولی بالخره باید از یجایی زندگی شروع بشه.... مگه. تا کی قراره خانواده ها سخت بگیرن.. 

ثمره عشقمون 🤩🥰 نفس منی...قلب بابایی... منو بابا هم که بدون هم نمیتونیم... بالاخره اومدی خدایا همه چشم انتظارها و به حاجتشون برسون.. تاریخ 14/12/1401خاص ترین تاریخ زندگی مشترک منو بابایی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چمیدونم والا منم خودم کارمندم  بخاطر اینکه شغلش آزاده میگن ن

چند سالته.. اون آقا چند سالشه.... والا من شوهرم 9 تومن میگیره برجی 3500هم قسط میدیمدم عیدم بچمون دنیا میاد خودمون از زیر صفر زندگیمونو درست کردیم واقعا زیر صفر.... هیچکس کمک نکرد... خداکربمه وقتی با نیت پاک و دل پاک تو زندگی برای پیشرفت قدم بردا ید خدا جوری کمکتون میکنه که شاخ دربیاری

ثمره عشقمون 🤩🥰 نفس منی...قلب بابایی... منو بابا هم که بدون هم نمیتونیم... بالاخره اومدی خدایا همه چشم انتظارها و به حاجتشون برسون.. تاریخ 14/12/1401خاص ترین تاریخ زندگی مشترک منو بابایی
ینی نمیشه زندگی کردبا۹ تومن؟

نمیگم نمیشه میگم میشه زندگی کرد... نباید خانواده ها اینقدر سخت بگیرن

هر دومون ۳۱ موقعیت من بالاتره سر همین خانوادم ناراضین  منم باحرف شما موافقم

منم تحصیلاتم بالاتر بود ولی ملاک فقط تحصیلات نیس... ببخشید جسارت نشه ولی شعور تو تحصیل نیس

هر دومون ۳۱ موقعیت من بالاتره سر همین خانوادم ناراضین  منم باحرف شما موافقم

بالخره تا جوون هسید باید روپای خوتون وایساد وام ازدواج هم بگی اگه میتونی زندگیتون راه میفته.... ما نتونستیم وام رو بگیریم چون ضامن نداشتیم.. شما شاید بتونی.... همه چیزم که نباید لاکچری باشه آدم باید یکم کوتاه بیاد.. 

منم تحصیلاتم بالاتر بود ولی ملاک فقط تحصیلات نیس... ببخشید جسارت نشه ولی شعور تو تحصیل نیس

تنها تحصیلات ن 

ازنظر موقعیت اجتماعی شغلم من بالاترم 

ی خونه کوچیک ب اسم خودم خریدم 

متاسفانه ایشون هنوز هیچی

2706