2726
عنوان

چهار ماهمه امروز یه دل سیر گریه کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 207 بازدید | 30 پست
یعنی در ساد ترین حالت ممکن باید ۵ دقیقه گریه کنم شدید

ای بابا شوهرتون مشکل نداره با این قضیه؟   

من مادر بودن رو انتخاب کردم چون زیباترین و با ارزش ترین شغل دنیاست😍☺️... مادر بودن یعنی تو واسطه ی خلقت و پرورش والا ترین محصول عالم شدی 🥰یعنی انسان! ✨...!..بقای بشر و بالندگی و رشد استعداد های درونی انسانها و حفظ سلامت روحی جامعه به این شغل وابسته است..ارزشش رو بدونیم و هرگز تحقیرش نکنیم:)                ممنون میشم درخواست دوستی ندید🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه والا اصلا یادم نمیمونه که مثلا امروز روز گریه هست. یهویی تنها میشم یه آهنگ غمگین از اینستا می‌شنو ...

ببینید اصلا امکان نداره . قطعا تلقینه . چرا باید با اهنگ غمگین گریه کنی .گریه کردن چه دردی رو دوا میکنه. بعضی وقتا طبیعیه  . ولی شما ببین تو تاپیکت چی نوشتی و با چه شددددتی !! برگرد بخونش دوباره

2728
اصلا نمیدونه خیلی بدش میاد اگه بفهمه نمی‌ذارم بفهمه

آهان میگم آخه، کار خوبی میکنی گلم 

ولی حتماااا اگه بعد زایمان ادامه داشت برو دکتر. 

شاید افسردگی پنهانه

من مادر بودن رو انتخاب کردم چون زیباترین و با ارزش ترین شغل دنیاست😍☺️... مادر بودن یعنی تو واسطه ی خلقت و پرورش والا ترین محصول عالم شدی 🥰یعنی انسان! ✨...!..بقای بشر و بالندگی و رشد استعداد های درونی انسانها و حفظ سلامت روحی جامعه به این شغل وابسته است..ارزشش رو بدونیم و هرگز تحقیرش نکنیم:)                ممنون میشم درخواست دوستی ندید🙏
ببینید اصلا امکان نداره . قطعا تلقینه . چرا باید با اهنگ غمگین گریه کنی .گریه کردن چه دردی رو دوا می ...

مثلا امروز یه آهنگ شنیدم جیگرم خون شد یهو. به طرز شدیدی گریم گرفت فکر کنم کمتر از ۵ دقیقه. 

بعدش دلم سبک شد و خوب شدم. 

یعنی تلقینه؟

آهان میگم آخه، کار خوبی میکنی گلم  ولی حتماااا اگه بعد زایمان ادامه داشت برو دکتر.  شاید ...

حدود ۱۲ سال پیش تجربه افسردگی دارم. ولی خوبه خوب شدم. شکم میره شاید ادامه اونه. چون اونروزها همش گریه میکردم.

مثلا امروز یه آهنگ شنیدم جیگرم خون شد یهو. به طرز شدیدی گریم گرفت فکر کنم کمتر از ۵ دقیقه.  بع ...

چرا باید باشنیدن یه اهنگ گریه کنی ؟ قطعا یه مشکلی هست این وسط دیگه

بعضی وقتا طبیعیه ادم دلش میگیره . ولی اینکه بگی نههههههههه من هر اخر ههفته باید گریه کنم . اگه گریه نکنم اول هفته ام شروع نمیشه ! یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مثلا امروز یه آهنگ شنیدم جیگرم خون شد یهو. به طرز شدیدی گریم گرفت فکر کنم کمتر از ۵ دقیقه.  بع ...

نه تلقین هم انقد موثر نیس والا

چرا باید با نشیدن یه اهنگ گریه کنی ؟ قطعا یه مشکلی هست این وسط دیگه بعضی وقتا طبیعیه ادم دلش میگیره ...

آره از هیچی هم دلم میگیره و میشکنه بعدشم گریم میگیره. انگار باید تخلیه بشم. البته باید تنها باشم. اگرم تنها نباشم یواشکی گریمو میکنم بی‌صدا. تنها باشم هم کاملا بیصدا

2706