2401
2400

سلام بچه ها خوبین

من آخر هفته ها نیاز به گریه کردن دارم. حتی اگر خودم غمی نداشته باشم میشینم برای آدمای دیگه گریه میکنم. بشدت گریم میگیره و اشک میریزم. اگر گریه نکنم اول هفته زود رنج میشم و با کوچکترین چالشی گریم میگیره.

بعد از گریه اینقدر سبک میشم و حالم جا میاد.

شما ها هم مثل من هستین؟

بنظرتون طبیعیه؟

افسرده هم نیستم واقعا حالم و روحیمم خیلی خوبه. فقط نگران جنین تو شکمم میشم. نگران میشم نکنه بترسه یا استرس بگیره.

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2402

عزیزم طبیعیه من یه هفته تمام بخاطر یه موضوع خیلیییی ساده گریه میکردم 

خب آدم هورمون هاش تو بارداری بهم میریزه

من مادر بودن رو انتخاب کردم چون زیباترین و با ارزش ترین شغل دنیاست😍☺️... مادر بودن یعنی تو واسطه ی خلقت و پرورش والا ترین محصول عالم شدی 🥰یعنی انسان! ✨...!..بقای بشر و بالندگی و رشد استعداد های درونی انسانها و حفظ سلامت روحی جامعه به این شغل وابسته است..ارزشش رو بدونیم و هرگز تحقیرش نکنیم:)                یک زن با تربیت درست و رشد دادن استعداد های بچه هاش ، چنان تاثیر مثبتی میتونه بر روی جامعه بذاره که صد ها مرد از پسش بر نمیان🌹🦋ثمره زحمت هاش میشه نسلی با اخلاق و آگاه و صالح💙                کاربری قبلیم عروسخانماااا بود که ترکید✨

من اینجوری نیستم ی دوست دارم هر چی میشه گریه میکنه یا واسه دوستم اتفاقی افتاد تو کلاس این یهو بخاطر اون زد زیر گریه کلا هر چی میشه اونم میگه سبک میشم نمی تونم اشکمو نگه دارم خودش میاد سعی کن اینجوری نباشی گریه زیادم واسه چشم خوب نیس  

بنام خدای رنگین کمان.                                      🖤بارون اومد و یادم داد تو زورت بیشتره ممکنه هر دفعه اونجوری که میخواستی پیش نره خاطره هام داره خوابو میگیره ازم🥲😢                🪡خیاط کسی است که با نخ و سوزن عشق می‌ورزد تا از ترکیب این عشق چیزی را تولید کند که ما عاشقش بشویم. این گردش عشق از خیاط شروع می شود خیاطی یک هنره خیاطی عشق می‌خواد ذوق میخواد علاقه میخواد دست‎‌های هنرمند می‌خواد 🧵
2381
عزیزم طبیعیه من یه هفته تمام بخاطر یه موضوع خیلیییی ساده گریه میکردم  خب آدم هورمون هاش تو بار ...

من قبل از بارداری هم همینطوری بودم 

دوران بارداری هم واقعا کم طاقت و بی حوصله شدم که بخاطر بهم ریختن هورمون هاست. 

اینم بگم فقط ۵ دقیقه طول میکشه

من قبل از بارداری هم همینطوری بودم  دوران بارداری هم واقعا کم طاقت و بی حوصله شدم که بخاطر بهم ...

عه خب اگه قبلش بودین که طبیعی نیست، 

ولی در کل پاییز هم خیلی دلگیره. 

اگه واقعا گریه هاتون چند ماه بعد از زایمان هم ادامه داشت حتما به دکتر روانشناس بگین 

من مادر بودن رو انتخاب کردم چون زیباترین و با ارزش ترین شغل دنیاست😍☺️... مادر بودن یعنی تو واسطه ی خلقت و پرورش والا ترین محصول عالم شدی 🥰یعنی انسان! ✨...!..بقای بشر و بالندگی و رشد استعداد های درونی انسانها و حفظ سلامت روحی جامعه به این شغل وابسته است..ارزشش رو بدونیم و هرگز تحقیرش نکنیم:)                یک زن با تربیت درست و رشد دادن استعداد های بچه هاش ، چنان تاثیر مثبتی میتونه بر روی جامعه بذاره که صد ها مرد از پسش بر نمیان🌹🦋ثمره زحمت هاش میشه نسلی با اخلاق و آگاه و صالح💙                کاربری قبلیم عروسخانماااا بود که ترکید✨

خب مهربونی که واسه دیگران ناراحت میشی ولی گریه کردن تو به درد اونا نمیخوره ولی اگه خودت انرژی مثبت داشته باشی و برای اونا هم انرژی مثبت بفرستی شاید کمکشون کنه به نظرم روزی نیم ساعت مدیتیشن کن واسه آرامش و حس خوب موثره

خوشگل بودن خوبه ولی خوب بودن خوشگلتره :)
طبیعی نیس . شما این حس رو خودتون به خودتون تلقین کردی

نه والا اصلا یادم نمیمونه که مثلا امروز روز گریه هست. یهویی تنها میشم یه آهنگ غمگین از اینستا می‌شنوم یا یاد یه غمی میفتم شروع میکنم گریه کردن. تازه فهمیدم اینطوری شدم. خودم حالیم نبود اصلا🤭

یعنی در ساد ترین حالت ممکن باید ۵ دقیقه گریه کنم شدید

ای بابا شوهرتون مشکل نداره با این قضیه؟   

نه والا اصلا یادم نمیمونه که مثلا امروز روز گریه هست. یهویی تنها میشم یه آهنگ غمگین از اینستا می‌شنو ...

ببینید اصلا امکان نداره . قطعا تلقینه . چرا باید با اهنگ غمگین گریه کنی .گریه کردن چه دردی رو دوا میکنه. بعضی وقتا طبیعیه  . ولی شما ببین تو تاپیکت چی نوشتی و با چه شددددتی !! برگرد بخونش دوباره

2392