2726

یه تایپک خوندم که داشت می‌گفت کسی بهم تبریک نگفت تولدم رو یاد تولد۱۷سالگی خودم افتادم و دلم گرفت 🥺💔

اون روز هیچکس نه برام جشنی گرفت نه تبریک ولی برای خواهر بزرگترم جشن میگیرن همیشه ...

یادمه اون روز چقدر باهام دعوا کردن و کله روز تولدم رو زیر پتو با گریه گذروندم چون زن عموم اینا مهمونی دادن بودن و من چون مامانم به زور مو هام رو کوتاه کرد و خرابش کرده بود ، میگفتم من نمی تونم با این مو ها بیام مهمونی مامانمم سر اون موضوع چقدر بهم فش داد و گفت کاش هیچوقت به دنیا نمیومدی کاش وقتی بچه بودی میکشتمت کاش سرطان می‌گرفتی میمردی‌💔😭اون روز خیلی احساس تنهایی کردم و بعد گفتم باشه بریم و رفتیم من تو کله مهمونی هیچ حرفی نزدم و فقط غمگین بودم و هیچکس هم تولدم رو تبریک نگفت انگار اصلا وجود نداشتم ...💔😭چرا من کله عمرم انقدر بدبخت بودم ؟حتی روز تولدم ؟

خیلی دلم گرفته 😭💔

خسته ام از اینکه هر روز جلوی آینه اتاقم نقش قوی ترین دختر دنیا را بازی میکنم ولی شب ها همه قوی بودنم را کنار بگذارم و یکباره همه قوی بودنم از چشم هایم بیرون بریزد و تا صبح ضعیف ترین آدم جهان باشم ...🌚🖤🫂
منم هیچ‌کی دوستم نداره    

💔

خسته ام از اینکه هر روز جلوی آینه اتاقم نقش قوی ترین دختر دنیا را بازی میکنم ولی شب ها همه قوی بودنم را کنار بگذارم و یکباره همه قوی بودنم از چشم هایم بیرون بریزد و تا صبح ضعیف ترین آدم جهان باشم ...🌚🖤🫂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

از لای در هم سوز سرما میاد تو هم نور ماه🦋

خودت رفیق خودت باش💔

مبتلا به سندرم سلنوفیل🌙این کاربری متعلق به شوصون نفر میباشد....پس اگر دیدید کاربر فازش مشخص نیس و انگار دَوا (مواد مخدر) زده و هر دقیقه فازی میگیرد نگران نباشید... این طبیعیست!    ❤منو بهروز یه تیمیم بدون هم یتیمیم❤💙پایدار تا پای دار💙             ومن شر حاسدن اذا حسد مخصوصا اقدس ور پریده🧿متاهل و متعهد بهروز جان!! با آنکه میدانم هیز... چشم چران... تهی دست... فقیر... معتاد،خمار، هستی. با انکه میدانم با اقدس به من خیانت کردی😭💔امــا هنوز هم دوستت دارم. مرد من سایه ات کم نشود از سر من...... شاید تو راست میگویی و این ها همه حساسیت های بارداری هستن.... ولی این را بدان که من عاشقت هستم و اگر به تو گیر میدهم به خاطر عشقی است که در جانو قلبم زده ای.... تو چیز هایی را می بری و دیگر پس نمی دهی.!  نامــرد فکر نمی کنی من قلبم را نیاز داشته باشم؟. 😪💔   همیشه تو را درک میکنم...من درک میکنم که چه زجری میکشی به خاطر این فقیر بودنمان....من درکت میکنم که به خاطر این دنیای نامرد دس به کشیدن هروئین....کوکائین....شیشه....کپسول...بنگ...علف و مخلفاتش میزنی😭💔 ولی امید دارم که خوب میشی وسایه اقدس ازسرزندگیمان کم میشودنگران دوقلوهایمان نباش ب دنیا آمدند❤ولی سایه اقدس هنوزمم هس و کم نشده. عوضی بچهامم بردن روی اون و قیاقه هاشون شبیه اونه. بهروزم تو فقط تو کمپ مراقب خودت باش🧿🧿timtima
دیگه 

یعنی چی 😐 😬؟

عیب نداره مامانا همیشه از این حرفا میزنن تو دلشون چیزی نیست

💔😭

مامان من همیشه از این حرفا میزنه همه حرف هاش از رو عقده اس

منم ۱۶ تولدمه امبدوارم یادشون نره

❤️💖

تولدت مبارک پیش تا پیش

2706