2726
عنوان

گوشی مخفی شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1726 بازدید | 26 پست
منظورم زنایی هستند ک با مرد متاهل میرن تو رابطه و ب همجنس خودشون خیانت میکنند...دیگ نمیگن ک اون مرد ...

من شنیدم بعضی از زنایی که با مرد متأهل وارد رابطه میشن خودشون خیانت دیدن و انقد کثیفن می‌خوان زندگی بقیه مثل خودشون خراب شه

خو بی همه چیز برو با یه پسر مجرد از خداشم هست چرا مرد متأهل

عزیزم خودت که شناختیش دیگه بچه دارنمیشدی حالا هم که شدی و قصدت موندن دیگه توگوشیشم نگرد چون روانی میشی ولش کن و بیخیال باش مهربونم بزار ایقدر بره که خسته بشه🥺🥺🥺🥺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم خودت که شناختیش دیگه بچه دارنمیشدی حالا هم که شدی و قصدت موندن دیگه توگوشیشم نگرد چون روانی می ...

تنها کاری که می‌خوام بکنم اینه که راضیش کنم حضانت دخترمو و حق طلاق رو در ازای بخشش مهریه ام بهم بده که فعلا برم یا درس بخونم برم سر کار یا کلا کاری پیدا کنم که خودمم یه درآمدی داشته باشم بعدشم برا همیشه ترکش کنم 

خب معلومه از دخترمون دل نمیکنه اما مردی که خیانت کنه واقعا حضور بچه اش براش چه فایده ای داره؟ 

بخدا که خیلی دلم شکسته هیچ‌کس دوس نداره زندگیش از هم بپاشه هیچکس

اونم اینجوری  

دیشب گفتم حق طلاق و حق دخترمو جای مهریه ام بهم بده برم

گفت نمیدم

2728
چند وقت پیش متوجه شدی و آخرش چیشد؟ شوهرت بازم خیانت می‌کنه؟

نزديك ٤سال اينا بود ميدونستم ولى همش ميزد زيرش آخرشم با يه زن متاهل درارتباط بوده شوهر اون فهميده داره طلاقش ميده همه فهميدن وآبروش رفته البته بازم ميزنه زيرش ميگه اون دوست دخترداداشم بود راجع به داداشم باهم حرف ميزديم😏😏دختره وقتى مجرد بود واقعا دوست دختربرادرشوهرم بود چطور شده بااين ارتباط گرفته نميدونم

بگويارب،چه بدگفتم چه بدكردم كه خويشتن را نزدت ديوودد كردم؟
تنها کاری که می‌خوام بکنم اینه که راضیش کنم حضانت دخترمو و حق طلاق رو در ازای بخشش مهریه ام بهم بده ...

من ميدونم اينارو بهم نميده بخاطر همون اصلا پيش نكشيدم كه حرفم بيفته زمين بدتر اعصابم خرد بشه نميدونى چقد عذاب ميكشم فقط دوست دارم يااون بميره يامن

من ميدونم اينارو بهم نميده بخاطر همون اصلا پيش نكشيدم كه حرفم بيفته زمين بدتر اعصابم خرد بشه نميدونى ...

سلام خیلی ب فکرت بودم چی شد رفتی پیرینت بگیری؟؟

جوری شده که میخواییم بیاییم نی نی سایت باید با تسبیح بیاییم🤣😂🤣😂
سلام خیلی ب فکرت بودم چی شد رفتی پیرینت بگیری؟؟

شوهرم پرينت گرفت خيلى هم شماره بود چون مالع كارشه سيم كارت ولى باهيچكدوم زياد حرف نزده بود فقط تماسايى كه گرفته بود وبه شماره هايى كه پيامك داده بود بودن متنشون نبود اما من حالم بده اصلا آروم نميشم شك وترديد مثل خوره افتاده به جونم قلبم ميخاد ازجاش كنده بشه نميدونم چمه

شوهرم پرينت گرفت خيلى هم شماره بود چون مالع كارشه سيم كارت ولى باهيچكدوم زياد حرف نزده بود فقط تماسا ...

حق داری خدا ب دلت ارامش بده عزیزم

حق داری خدا ب دلت ارامش بده عزیزم

برام دعا ميكنى؟اصلا نميتونم تحملش كنم وقتى مياد خونه همش فكر خودكشى ميزنه به سرم

برام دعا ميكنى؟اصلا نميتونم تحملش كنم وقتى مياد خونه همش فكر خودكشى ميزنه به سرم

خدانکنه عزیزم این فکرای منفیو از خودت دور کن

اگ قابل باشم چرا ک ن

توام برام دعا کن خیلی مشغله فکری دارم ۵ تا صلوات برات فرستادم عزیزم

خدانکنه عزیزم این فکرای منفیو از خودت دور کن اگ قابل باشم چرا ک ن توام برام دعا کن خیلی مشغله فکری ...

ممنون عزيزم انشالله مشكل شماهم حل ميشع ❤️