2733
2734
عنوان

حالت تهوع بارداری کی تموم میشه

4849 بازدید | 24 پست

فقط بگید کی تموم میشه اعصابم بهم ریخته هیپی نمی‌خورم هیچیییی

قرصم،داد دکتر فایده نداره

همه داروندارمی دختر نازم👼🌸♥️

من الان تو ۶ ماهم باز گاهی دارم ولی اون تهوعی که دائم بود تا ۴ ماهگی

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بدن هر کس فرق داره عزیزم

ممکنه سه ماه دوم بهتر بشی یا کلا تهوع قطع بشه ممکنم هست تا آخر 9 ماه مثل خواهر من تهوع داشته باشی

من خودم اصلا نداشتم فقط 2 ماه اول در حد خیلی کم که میشه گفت اصلا هیچی

دکتر من میگفت نهایت تا ۱۶ هفتگی اما من ۲۱ هفته هستم دیروز کلی بالا اوردم باامپول اروم شدم امروزم هم ...

یا خدا😭من دیگه تحمل ندارم واقعا 

خیلی وحشتناکه عیچی نمخورم

2738
بدن هر کس فرق داره عزیزم ممکنه سه ماه دوم بهتر بشی یا کلا تهوع قطع بشه ممکنم هست تا آخر 9 ماه مثل خ ...

وای 🥺🥺🥺خداکنه زود تموم یشه قبلا که غذام کم بود الان بدتر شده دیگه کلا نمی‌خورم نگرانم میگم بچه چی میشه۰

وای 🥺🥺🥺خداکنه زود تموم یشه قبلا که غذام کم بود الان بدتر شده دیگه کلا نمی‌خورم نگرانم میگم بچه چی ...

نگران بچه نباش فقط این وسط خودت نابود میشی بچه ازخودت تغذیه میکنه و هیچیش نمیشه

وای 😭🤦‍♀️

بهشتو الکی میخوای😂

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!
2706