2737
2734

دکتر بهم گفت اگه اینم سقط بشه و قلبش تشکیل نشه 

باید تخمک یا جنین اهدایی بگیرم 😭😭😭

من نمیخام اهدایی من بچه خودم رو میخام 

میگن هرکس یه نفسی داره،وممکنه دعاش برات قشنگترین اتفاقها رو رقم بزنه❤دوست نازنینم ممنون میشم برای حالِ دلم و مادر شدنم سه تا صلوات مهمونم کنی🤍دعا کن مادر بشم 8 ساله که منتظرم      خدایا میشه بغلمو با دستات پر کنی ؟ آخه میگن : دستای خدا به لطافت نوزاد تازه متولدشدس🥺                                                                      انَّ مَعَ العُسر یُسرابا هر سختی ، آسانی هست ؛        رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُرّیَّهً طَیِّبه اِنَّکَ سَمیعُ الدُعا رَبِّ لا تَذِرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثین.               

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم مشکلت چی بوده؟  چرا سقس داشنی؟

نمیدونم 😭

یکشنبه  فهمیدم باردارم 8 ساله منتظرم 3بار سقط خودبخود داشتم قلب تشکیل نمیشه تو 7 هفته می‌افتادم خون ریزی

الان از آخرین سقطم 3 سال میگذره جلوگیری نمیکردم فکر نمیکردم طبیعی بارداربشم تنبلی تخمدان دارم پلی کستیکم 

دفعه های قبلیم به زور قرص کلومیفن و متفورمین و لتروزول باردار شدم 

من تازه این ماه میخاستم وقت بگیرم از دکتر رزاقی یا عارفی علت سقط های قبلیم معلوم بشه الان اینجوری شد گیج گیجم 

دعا کن دیگه سقط نکنم دیگه طاقت یه سقط دیگه ندارم میمیرم و زنده میشم هر دفعه 

دعا کن این بار قلبش تشکیل بشه و بمونه واسم وطعم مادر شدن رو بچشم🥺

میگن هرکس یه نفسی داره،وممکنه دعاش برات قشنگترین اتفاقها رو رقم بزنه❤دوست نازنینم ممنون میشم برای حالِ دلم و مادر شدنم سه تا صلوات مهمونم کنی🤍دعا کن مادر بشم 8 ساله که منتظرم      خدایا میشه بغلمو با دستات پر کنی ؟ آخه میگن : دستای خدا به لطافت نوزاد تازه متولدشدس🥺                                                                      انَّ مَعَ العُسر یُسرابا هر سختی ، آسانی هست ؛        رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُرّیَّهً طَیِّبه اِنَّکَ سَمیعُ الدُعا رَبِّ لا تَذِرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثین.               
2731
نمیدونم 😭 یکشنبه  فهمیدم باردارم 8 ساله منتظرم 3بار سقط خودبخود داشتم قلب تشکیل نمیشه تو 7 ه ...

ابجی انشالله که بمونه برات

منم دوتا سقط داشتم قلب تشکبل نمیشد 

بعدش ازمایش سقط مکرردادم 

دکتر گفت هروقت باردار بشی امپول انوکسا بزنم الانم 

باردارم و دارم هر روز یه امپول دورنافی میزنم

خواهرای عزیز اگه کسی شیرخشک اضافه داره کمکم کنه ممنونم 
2738
نمیدونم 😭 یکشنبه  فهمیدم باردارم 8 ساله منتظرم 3بار سقط خودبخود داشتم قلب تشکیل نمیشه تو 7 ه ...

ان شالله که خدا بهت صبر بده 

من احتمال زیاد امروز دکتر دارو برای سقط بهم بده 

حال و روزم بدجور خرابه 

ارامش خودتو حفظ کن استرس و فکر و خیال حالتو بد میکنه بسپار ب خدا...

ببین اگه بخاد سقط بشه میشه اگه هم بخاد بمونه هیچ چیزی جلودارش نخاهد بود.سعی من یوگا کار منی استرس حالتو بد میکنه

عشق ممنوعه❤️وزن شروع۸۸.۲۵۰😭 ۱۸ فروردین ۱۴۰۳🥲هدف اول۸۵🔒هدف دوم ۸۰🔒هدف سوم ۷۵🔒هدف چهارم ۷۰🔒هدف پنجم ۶۵🔒هدف آخر ۶۰🔒این آخرین تلاشم برای تغییر هست.آخرین بار اگه تونستی کمکم کنی ممنونت میشم

بحق علی اصغر حسین ان شالله که قلبش تشکیل میشه و میاد بغلت...

ما بد نبودیم..بلدبودیم،دنیا مارو نمیخورد..ما تُنگ بودیم،اگه دریا بودیم که ماهیمون نمیمُرد..سیل اومد،هرچی رویا جمع کردم با خودش بُرد.... مَبر ز موی سپیدم،گمان به عمر دراز، جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی..  جان چه میدانست،از دنیا چه ها خواهد کشید...اگه امضام به چشمت خورد لطفا واسه حرف زدن و سلامتی بچه هام دعا کن مرسی مهربون❤💙💜
2706