2737
2734

من دارم مانتو با جنس سوییت میدوزم بعد نمیدونم از چه سوزنی استفاده کنم چون چرخم نمیدوزه و چن تا بخیه میزنه بعد نمیزنه و دوباره میزنه🤦🏻‍♀️

شماره ۱۶ و ۱۱رو امتحان کردم نشد باید چیکار کنم؟ 

چرخم ژانومه خانگی مدل 2050عه

و "خدایـی"که بـه شدت کافـیست  اگه میشه ی صلوات به نیت ظهور امام مهدی(عج)  و شادی دل هممون میفرستی؟ 🌱💓ی کیدرامر اصیل😎☺️تاپیک های مذهبی و سریالای کره ای تگم کنین خوشحال میشم🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم چرخای خانگی سوییت نمی‌دوزه فقط راستا

اخه قبلا دوختم 

منتهی سوزنم ب خاطر ی سوتیم شکست یادم نمیاد شماره چند بود😂😂😭

و "خدایـی"که بـه شدت کافـیست  اگه میشه ی صلوات به نیت ظهور امام مهدی(عج)  و شادی دل هممون میفرستی؟ 🌱💓ی کیدرامر اصیل😎☺️تاپیک های مذهبی و سریالای کره ای تگم کنین خوشحال میشم🌸
سوزن ته طلا بگیر اصلشو بگیر.فیک زیاد داره

شمارش چند باید باشه؟ 

مامانم خیاطه میگه ۱۸

جدی!؟ ممنون عزیزم🥺

2738
یادم نیست اسمش ولی از این آبیا که برا تریکو استفاده میشه بنداز

منم اسمشو نمیدونم☹️ ولی خرازی میپرسم ممنون

میگن ۱۸ خوبه ولی مال منم ژانومه پلار ندوخت تازه خرابم شد سوییت جنسش مسخرس چون زیرش مثل حریر پلاستیکی اصلا لیز سور میخوره انگار زیر چرخ

ادما میتوانند هرجور که دوست دارند زندگی کنند بشرط اینکه باعث اسیب ب زندگی بقیه نشه..کاش بشه بریم ی جایی که بخاطر دیگران راه رسم زندگیم عوض نکنیم .. ...ب امید  روزی این سرزمین جای بهتری شود برای زندگی
میگن ۱۸ خوبه ولی مال منم ژانومه پلار ندوخت تازه خرابم شد سوییت جنسش مسخرس چون زیرش مثل حریر پلاستیکی ...

اره خیلیی اذیت میکنه اوف🤦🏻‍♀️

نمیدونم  بگو خودشون راهنمایی میکنن من چرخم ژانومه ۸۰۲ هست.میگم سوزن ته طلا واسه ژانومه ۸۰۲ می ...

مرسی عزیزم😍

سوزن ژرسه یا همون ته آبی بذار اگرم چندتا بخیه زد چندتا ندوخت زیرپایه چسب نواری بچسبون 

ومرحله آخر آخر دیگع روزنامه بنداز زیر پارچه و چرخ کن

غم غلط کرده به توسر زده مگه من مُردم،نمیدونی قلب من توقلب تو حل شد رفت،خنده بایدخوش کنه جاشو تو اون صورت ناز،تو نخندی آخه من دلخور میشم ازخودم،دورت بگــــــــردم باید اون لبای تو واسم بخندن،تا گلا بازم ب باغچه دل ببندن،مگه میشه تو بخای چیـــــزی بگم نه!!!،دورت بگـــــــــردم بایداون لبای تو واسم بخندن
2706