2401
2400

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2413

یا خدا خواب دوست دختر سابق شوهراتون هم می بینین!!

اگه زن سابقش بود دیگه چی می شد پس!!😫😫

زیاد بهش فکر کردی خوابش رو دیدی.

اگر تو ثروتمند باشی،سرما یک نوع تفریح می شود تا پالتوی پوست بخری،خودت را گرم کنی و به اسکی بروی....اگر فقیر باشی بر عکس،سرما بدبختی می شود و آن وقت یاد می گیری حتی از زیبایی یک منظره زیرِ برف متنفر باشی!! کودک من!! تساوی تنها در آن جایی که تو هستی وجود دارد....مثل آزادی....ما تنها توی رحمِ مادر برابر هستیم....

اگه هم خوابت واقعی بشه خدای نکرده بخاطر اینه که انقد بهش فکر کردی به زندگیت جذب شده😐😑

لطفا به خاطر خودتون هم که شده به نظر من و بقیه اکتفا نکنید ما خدا نیستیم همگی ممکنه اشتباه کنیم🧡/تایپ شخصیت INTP/ چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم....مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم...طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری...خود را کشتم و درمان خود کردم/ مهربان باش ، همه مسافریم🌼/حرص دنیارو نخور تهش به ما چیش میرسه؟🌻🍃 / خوشحال میشم اگه پادکست کتاب یا هر اطلاعات مفیدی که راجب خودشناسی دارین باهام به اشتراک بزارین💜/ زندگی چیزی فراتر از پول دراوردن و خورد و خوابیدن و نیاز های اولیه‌س...برای چی اومدی؟اگه زندگی همین چیزا بود پس فرق ما با حیوونا چیه؟برو دنبال رسالتت قشنگم

هرکسی ی گذشته ای داره چرا کنکاش میکنی توگذشته همسرت گلم بیخیال بابا اینده رو بچسپ مهم اینه‌ک الان همسرت کنارتوهه و شمارو واسه ازدواج خواسته مشخصه اعتماد ب نفست خیلی پایینه گلی

2417