2737
2734
عنوان

کــــم گوی و گزیــــده گوی .. چون مـــــا ! :-)))

| مشاهده متن کامل بحث + 238432 بازدید | 49604 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

راستی سلام مخصوص به باربر  

و امی 

لیدا

فاطمیا

مهسا

ننه لنگ دراز

بانو ایرانی

عمه پینار

بابا حجت  

بابای شنگول  

دیگه بقیه اش برای فردا شب چون باید اسامی یادم بیاد  

2728
اوخی دخترم داری😍😍 میخواستم تگت کنم تاپیک اخرم تگ نشدی

کوجایی آفرودیت😍😍

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
سلاممممم  خوب هستید؟ چخبررررر آدم زنده اینجا هستتتت؟😅

سلامون علیکوم به روی ماهت 😘

شکر ، چون میگذرد غمی نیست ... 

نه دیگه ، مثل سابق آدم زنده اینجا رفت و آمد نمیکنه ولی خب گاهی سر می‌زنیم از سر دلتنگی ... 

2738
سلامون علیکوم به روی ماهت 😘 شکر ، چون میگذرد غمی نیست ...  نه دیگه ، مثل سابق آدم زنده اینجا ...

واااای😍😍😍 سال ۸۸😍😯😯

مهم نیست یکی پزشکی بخونه یا مهندسی،مهم اینه اول انسانیت بخونه                                                      باحیوانات مهربان باشیم...

🤗😍

اولین بارداریم سال ۸۸ بود هر چی از گوگل سرچ میکردم یه تاپیک از نی نی سایت میومد بالا ، گفتم حالا که اینجوریه خودم عضو شم که بیشتر بهره ببرم و چه خاطراتی دارم از این سایت 😁🥰

سلام دوباره بر آیندگان 😐💜

🌸امضامو دیدی برام صلوات بفرست کنکورمو خوب بدم🥺♡|• 𝓣𝓱𝓮𝓻𝓮 𝓪𝓻𝓮 𝓽𝔀𝓸 𝓽𝔂𝓹𝓮𝓼 𝓸𝓯 𝓹𝓮𝓸𝓹𝓵𝓮 𝔀𝓱𝓸 𝔀𝓲𝓵𝓵 𝓽𝓮𝓵𝓵 𝔂𝓸𝓾 𝓽𝓱𝓪𝓽 𝔂𝓸𝓾 𝓬𝓪𝓷𝓷𝓸𝓽 𝓶𝓪𝓴𝓮 𝓪 𝓭𝓲𝓯𝓯𝓮𝓻𝓮𝓷𝓬𝓮 𝓲𝓷 𝓽𝓱𝓲𝓼 𝔀𝓸𝓻𝓵𝓭: 𝓽𝓱𝓸𝓼𝓮 𝔀𝓱𝓸 𝓪𝓻𝓮 𝓪𝓯𝓻𝓪𝓲𝓭 𝓽𝓸 𝓽𝓻𝔂 𝓪𝓷𝓭 𝓽𝓱𝓸𝓼𝓮 𝔀𝓱𝓸 𝓪𝓻𝓮 𝓪𝓯𝓻𝓪𝓲𝓭 𝔂𝓸𝓾 𝔀𝓲𝓵𝓵 𝓼𝓾𝓬𝓬𝓮𝓮🤍 
2706