2410
2553
عنوان

زانودردوکمردردبارداری

51 بازدید | 6 پست

خانما من ۷ماه ونیمه باردارم،قبلش وزنم نرمال بود،الانم ۸کیلواضافه کردم،قبل حاملگیم هم اگه خم میشدم دسشویی میشستم یاجارومیکشیدم دیگه نمیتونستم خودمو راست کنم،انگاری کمرم نصف شده بودوشکسته بود،الان دیگه وحشتناک شده،یعنی دوهفته ی کمردردوزانودرد امانمو بریده،خم میشم دیگه نمیتونم راست شم،شباهمش پشتم دردمیکنه،میخام بشینم یابلندشم زانوهام دردمیکنه،کمرم قبلشم مشکل داشته زانوهام چشون شده،اینجوری پیش بره که تا۹ماه فلج میشم،زایمان کنم وینچری نشم بعدش😭😭😭😭

حالاهی بگین خانواده شوهرخوبه،من نامزدبودم پدرشوهرم گفت بیایخچالوجابه جاکنیم از ایوون بریم دوتااتاق اونورتر،زن عینهو خرسش وایساده بودیه گوشه،من بدبخت یخچال قدیمی سنگین وبااون مردیکه بلندکردم،ازهمونموقع کمرم دردمیکنه،یعنی اصلا نمیتونم خم وراست شم،باعقل الانم بودم نمیکردم،موندم چهجوری دلش اومدازمن همچین کاری بخاد،من عقلم نمیکشیداونکه میکشید😭😭😭😭

احتمالا فتق دیسک داری که الانم سنگین شدی کمر و زانوت اذیت میشه، سعی کن کارهای سنگین نکنی، بعد ازایمان هم بلافاصله کمربند مخصوص بعد زایمان بگیر ببند هم شکمتو جمع میکنه هم کمرت کمتر درد میگیره،نی نی رو هم بیشتر بده بقیه آروم کنن فکر نکن هی بغل بگیری هنره،یه کمک خوب هم داشته باش که حداقل دو هفته کار نکنی، تجربه کردم میگم، 

احتمالا فتق دیسک داری که الانم سنگین شدی کمر و زانوت اذیت میشه، سعی کن کارهای سنگین نکنی، بعد ازایما ...

ممنون ازتوضیحاتت عزیزم،منکه غربت ازدواج کردم،ولی مامانم قراره ده روزی بیادپیشم،خداکنه فلج نشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

احتمالا فتق دیسک داری که الانم سنگین شدی کمر و زانوت اذیت میشه، سعی کن کارهای سنگین نکنی، بعد ازایما ...

من هفته ۷ هستم از هفته ۵ ک فهمیدم دائممم کمر درد و شکم درد دارم استراحت مطلق هستم اما بازم درد دارم جدیدا استخوان واژن بشدتتت درد میکنه بنظر شما خطرناکه؟

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
2456
ممنون ازتوضیحاتت عزیزم،منکه غربت ازدواج کردم،ولی مامانم قراره ده روزی بیادپیشم،خداکنه فلج نشم

سعی کن استراحت کنی شوهرت پو مجبور کن کار کنه تا یکم بهتر بشی جون زایمان داشته باشی

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
من هفته ۷ هستم از هفته ۵ ک فهمیدم دائممم کمر درد و شکم درد دارم استراحت مطلق هستم اما بازم درد دارم ...

اوایل بارداری به خاطر تغییرات درد معمولی طبیعی هست،اگر قلب تشکیل شده و رشدش طبیعی هست فقط استراحت کن انشالله تا سه ماهگی خیالت راحت میشه