2410
2553

سلام مولاجانم. 

👌همیشه سنگ صبور،شما بودی!

ازما گناه وخطا،از ما دلشکستن و دل بریدن..

✨ازشمامهربانی و دعا، از شما استغفار شبانه و اشکهای بی امان برای بخشش ما...

آه...چه دنیای تلخی شده...

👌هرچه شیرینیست از وجود شماست و ازنگاه پر مهرشماست.

راستی ما چقدر بیرحمانه نمکدان را میشکنیم!!

👈بیش از ۱۲ قرن است که نمک لطف و محبت میریزید و ما در جوابتان.... 

❗️توچه میکشی بین ما ، غریب فاطمه؟!

قلبت روزی چند هزار بار میشکند عزیز زهرا؟!

از غربتت ، از تنهایی و غمهایت کسی خبردارد؟!

❗️ماچقدر بیخیالیم....!!!

آیا وقت آن نرسیده که گامی برای امام غریبان برداریم⁉️

👌آن امام مهربانی که واسطه تمام فیوضات است و به سبب اوست که نفس میکشیم ، زندگی میکنیم و لحظه ها را سرمیکنیم.

❗️بی انصافی نیست تنهایش گذاریم ومیان غربتش محزونش کنیم؟!

میدانم کهدوستش داریم..اما...

❗️دوست داشتن به قلب و عمل  است!! نه فقط اظهار محبت.. 

دوستانی که تاپیک رو میخونید،دوست داشتین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤️🌺

https://uupload.ir/view/vid_20221117_185955_129_bex.mp4/

⛅️اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج⛅️  خــــ🫶🏻ــدای مــن !     چقدر زیباست امید به رحمتت ! و چه زیباتر اجابتت .....!جانا ! بهتر شدن روز به روز حال روحی ام را تنها از قدرت و مهر بی کرانت میبینم ...تو را سپاس.خدای مهربانم !...من عشق و آرامش و شادی را در زندگی ام تنها از تو و دستان پر مهر و قدرتت می بینم‌🌱💚         خُدایـا حَرام کُن بَر مَن هَر غَمی را بِجُز غَمِ "حسیـ♡ـن ‌را                  

به درازا نمےڪشید غیبتت،

اگر درد نبودنت دلمان را می‌لرزاند (:💔

مهـــ ی جــانـــمـ❤️

🌷هرکس که امام زمان را نشناسد و بمیرد به مرگ جاهلی از دنیا رفته است 

حضرت محمد (صلی‌الله علیه و آله و سلم )🌷

چقدر امام‌ زمان رو میشناسیم❓

⛅️اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج⛅️  خــــ🫶🏻ــدای مــن !     چقدر زیباست امید به رحمتت ! و چه زیباتر اجابتت .....!جانا ! بهتر شدن روز به روز حال روحی ام را تنها از قدرت و مهر بی کرانت میبینم ...تو را سپاس.خدای مهربانم !...من عشق و آرامش و شادی را در زندگی ام تنها از تو و دستان پر مهر و قدرتت می بینم‌🌱💚         خُدایـا حَرام کُن بَر مَن هَر غَمی را بِجُز غَمِ "حسیـ♡ـن ‌را                  

🔴 عملی مورد رضایت امام زمان(عج)

🔵 حضرت آیت‌الله بهجت قدس‌سره:

🌕 آقایی می‎گفت: محضر امام زمان علیه السلام مشرّف شدم، ولی نمی‎دانستم اصلاً محضر چه کسی هستم! کمی صحبت کردیم و با هم حرف زدیم. بعد از این‎که دیدارمان تمام شد، یک‎دفعه به خود آمدم که ای وای کجا بودم؟! محضر چه کسی بودم؟! این آقا چه کسی بودند؟! اما دیدم دیگر گذشته است.

🔹 این آقا می‎گفت که من ضمن صحبت‎هایم به ایشان عرض کردم: خیلی میل دارم یک کاری انجام دهم؛ یک عملی را انجام دهم که بدانم مورد توجه حضرت عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف است و بدانم اگر من آن کار را انجام دهم، مورد توجه حضرت می‎شوم. کار خوبی باشد و مورد پسند حضرت باشد. مدام این‎ها را تکرار کردم.

🔹 حضرت فرمود: یکی از آن کارهایی که خیلی مورد توجه واقع می‎شود، این است که به محض این‎که صدای اذان بلند شد، دعای «اللّهُمَ کُن لِوَلِیِّکَ.» را بخوانی!

🔺 [این نقل] خیلی موافق اعتبار است!

📚برگرفته از کتاب «حضرت حجت علیه‌السلام »؛ مجموعه بیانات آیت‌الله‌ بهجت قدس‌سره درباره حضرت ولی‌عصر عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

🤍💫یا صاحب الزمان... 

💜💫من اگر طرفه گدایت نشوم پس چه کنم؟

🤍💫نوکری خسته برایت نشوم پس چه کنم؟ 

💜💫ای مسافر! که شدی راهی صحرا برگرد

🤍💫ذره‌ای گرد عبایت نشوم پس چه کنم؟ 

💜💫آرزویم شده یک لحظه فقط درک حضور 

🤍💫من اگر جلد هوایت نشوم پس چه کنم⁉️

🤍💫 ألـلَّـهُـمَ عَـجِّـلْ لِـوَلـیِـکْ الفَــــرَج

2720

نشانه های آخرالزمان از زبان معصومین(ع):

💠پیامبر اسلام(ص):

🔹️از قرآن جز رسمی، و از اسلام جز اسمی باقی نمی ماند، و با آنکه خود را به آن نسبت می دهند، به واقع دورترین مردم از آنند، مساجدشان ظاهری آباد و لکن از هدایت تهی است ...

📚الکافی ج ۸ ص ۳۰۷

💠امام علی(ع):

🔹️در آن زمان از "حق" جز اسمی نزدشان نیست و از قرآن جز خط و ظاهرش، به چیزی دیگر از آن معرفت ندارند ...

📚الکافی ج ۸ ص ۳۸۶

💠امام صادق(ع):

🔹️در آن زمان می بینی که همّ و غمّ مردمان، شکم ها  و زیر شکم هایشان است و برایشان مهم نیست که چه می خورند و با که رابطه برقرار می کنند ...

📚ثواب الاعمال ص ۲۵۳

💎پیامبر اسلام(ص):

🔹️"خداوندا، دیدار برادرانم را نصیبم فرما!"

اصحاب که نزدشان بودند گفتند: "مگر ما برادران شما نیستیم؟!"

🔹️پیامبر(ص) فرمودند: نه! شما اصحاب من هستید، برادران من، جمعی در آخرالزمان هستند که با آنکه مرا ندیدند، سرشار از ایمان اند! خداوند آنها را با ذکر نام خودشان و پدرشان به من شناسانده است، آن هم قبل از آنکه متولد گردند ...

بصائرالدرجات ص۸۴

خودت برای ظهورت دعا کن وبرگرد*دعای من به خودم هم نمی کند اثری*یگانه منتقم خون کربلا برگرد

معبودا...

ایاک نعبد و ایاک نستعین

تنها تو را میپرستیم

و تنها از تو یاری میخواهیم

خدایا در ظهور امام زمان ما تعجیل بفرما🤲

خودت برای ظهورت دعا کن وبرگرد*دعای من به خودم هم نمی کند اثری*یگانه منتقم خون کربلا برگرد

عمری کوتاهی کردیم

اینک

دیر نیست...

اگر امروز آقا وپدر مهربانمان را دریابیم

دیر نیست ...

اگر امروز به فریاد یاری خواستن او برسیم

دیر نیست

برای اتحاد و همبستگی وهمدلی  ما💪

برای رسیدن به دل آرام مان😍 ....

دیر نیست ...

امروز اگر برای همیشه به خیمه و چادرشان  برگردیم

دیر نیست ...

برای این که در واقعه ی عظیم

ظهورش نقشی داشته باشی...

پس از ما حرکت

تا از خداوند برکت

امیرالمومنین علیه السلام می‌فرماید:

🌼🍃 در زمان ظهور قائم (عج) زمین بشاشت خود را به سبب عدل ظاهر کند و آسمان باران خود را ببارد و درخت میوه‌ی خود را افزون ده و زمین گیاه خود را برآورد و برای اهل زمین خود را زینت کند و وحوش ایمن باشند تا اینکه در همه‌ی اطراف زمین مانند چارپایان چرا کنند و زمین گنج‌های خود را ظاهر کند؛

🌸 پس قائم علیه السلام به مردم بگوید: بخورید، گوارا باشد شما را به سبب آنچه در ایام گذشته کردید از اعمال خوب، پس مسلمانان اهل دین حق هستند.🌼🍃

📘 بحارالانوار، ج ۵۳، ص ۸۵ -۸۶📘

آیا امانت دارِ امامِ زمانمان هستیم!

🔸امانت داری از مسائل مهم در اخلاق اسلامی است.

در آیه ۵٨ و ۵٩ سوره نساء؛ اطاعت از خدا ، پیامبر  و اولی الامر، به عنوان #امانت مطرح شده است.

هرگاه از امانت داری یا خیانت در امانت صحبت می شود، همه فکرها به سمت خیانت های مالی و مادی می رود؛ در حالی که ما خیانت های دیگری هم داریم. برای مثال:

🔸وقتی #اطاعت از امام زمانمان  نوعی امانت محسوب می شود، نافرمانی یا جدی نگرفتن فرمانِ امام، خیانت محسوب می شود.

📌 امانت داری یعنی اینکه، وقتی امام زمانمان می فرمایند: "برای فرج ما دعا کنید"، کوتاهی نکنیم و برای فرج بسیار دعا کنیم.

امانت داری یعنی فرمانبرداری و اطاعت از امام.

شیعه یعنی پیرو

پس سعی کنیم پیرو و امانت دار باشیم

2714

🕊💓 حدیث#  _مهدوی 💓🕊

🌹 امام علی (علیه السلام) :

💫🌼و یا شوقاه الی رویتهم 

فی حال ظهور دولتهم💫

💫🌼 آه چقدر مشتاقم که آنها را

در روزگار دولتشان ببینم 🌼💫

📒 کفاية الاثر/ص۲۲۰ 📒

🌹 اللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطمهَ و اَبیها و بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ سِرِّ المُستَودَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک 🌹

🌷 اَللّهُــمَّ عَجـِّـل لِوَلیِّــکَ الفَـــرَج 🌷

️هرکس در حد توان خود برای یاری امام زمان تلاش کند...

🔹امروز غیر از #امام زمان (عجل‌الله)، برای هر چیزی برنامه‌ریزی کنیم، فقط اتلاف وقت کرده‌ایم!

🔹البته بدان معنی نیست که تحصیل نکنیم، کار نکنیم و...

بلکه مقصود این است که همه کارها، درس خواندن‌ها، همسر و فرزند داری و فعالیتهای اقتصادی، اجتماعی و سیاسی ‌مان را در جهت رفع موانع ظهور، جهت‌دهی کنیم.

🔹هر کس در حد توان خود (مالی، مهارتی، هنر، قلم و...) خود را  برای یاری امام زمانش مهیا کند.

🖋استاد شجاعی

نشانه های آخرالزمان از زبان معصومین(ع):

💠پیامبر اسلام(ص):

🔹️از قرآن جز رسمی، و از اسلام جز اسمی باقی نمی ماند، و با آنکه خود را به آن نسبت می دهند، به واقع دورترین مردم از آنند، مساجدشان ظاهری آباد و لکن از هدایت تهی است ...

📚الکافی ج ۸ ص ۳۰۷

💠امام علی(ع):

🔹️در آن زمان از "حق" جز اسمی نزدشان نیست و از قرآن جز خط و ظاهرش، به چیزی دیگر از آن معرفت ندارند ...

📚الکافی ج ۸ ص ۳۸۶

💠امام صادق(ع):

🔹️در آن زمان می بینی که همّ و غمّ مردمان، شکم ها  و زیر شکم هایشان است و برایشان مهم نیست که چه می خورند و با که رابطه برقرار می کنند ...

📚ثواب الاعمال ص ۲۵۳

💎پیامبر اسلام(ص):

🔹️"خداوندا، دیدار برادرانم را نصیبم فرما!"

اصحاب که نزدشان بودند گفتند: "مگر ما برادران شما نیستیم؟!"

🔹️پیامبر(ص) فرمودند: نه! شما اصحاب من هستید، برادران من، جمعی در آخرالزمان هستند که با آنکه مرا ندیدند، سرشار از ایمان اند! خداوند آنها را با ذکر نام خودشان و پدرشان به من شناسانده است، آن هم قبل از آنکه متولد گردند ...

بصائرالدرجات ص84

زمانه ، مردم را به این نتیجه خواهد رساند که

آن ها باید همدل و هماهنگ شوند

تا #ظهور منجی، تحقق یابد

و آن روز ، دیر نیست

#او_خواهد_آمد و مردمِ شادمان ازظهور او😍

با تعجب از خود خواهند پرسید

این همان مهدی علیه السلام است؟💗

️آیا امانت دارِ امامِ زمانمان هستیم!

🔸امانت داری از مسائل مهم در اخلاق اسلامی است.

در آیه ۵٨ و ۵٩ سوره نساء؛ اطاعت از خدا ، پیامبر  و اولی الامر، به عنوان #امانت مطرح شده است.

هرگاه از امانت داری یا خیانت در امانت صحبت می شود، همه فکرها به سمت خیانت های مالی و مادی می رود؛ در حالی که ما خیانت های دیگری هم داریم. برای مثال:

🔸وقتی #اطاعت از امام زمانمان  نوعی امانت محسوب می شود، نافرمانی یا جدی نگرفتن فرمانِ امام، خیانت محسوب می شود.

📌 امانت داری یعنی اینکه، وقتی امام زمانمان می فرمایند: "برای فرج ما دعا کنید"، کوتاهی نکنیم و برای فرج بسیار دعا کنیم.

امانت داری یعنی فرمانبرداری و اطاعت از امام.

شیعه یعنی پیرو

پس سعی کنیم پیرو و امانت دار باشیم.

#سخن‌بزرگان

- #امام‌زمان ‌علیه‌السلام‌محیط‌به‌عالم

وجوداست..

شماهم‌هرموقع‌گرفتاری‌دارید،

چه‌گرفتاری‌مادی‌چه‌معنوی‹یابن الحسن›

رافراموش‌نکنید..✋🏻

خودشان‌فرمودند:

[إنّاغيرُمُهمِلين‌لِمُراعاتكُم‌ولاناسينَ‌لِذِرِكُم] من‌شمارارهانکردم‌و‌فراموشتان

هم‌نکردم..😍

#آیت‌الله‌ناصری🌱

#اللهم‌عجل‌الولیک‌الفرج ❤️

🕌🚩 @abasaleh_1

•ثواب یهویے😌♥️

همیـن الان بـه انـدازه 

شارژ گوشیتـ🌱

بـرای ظهـور آقـا

امـام زمان صـلـوات بفرستـ♥️

آقا جبران میکننا🙂🌱

#منتظران_ظهور 💚

✨💚 @yamahdi_fateme313 💚✨

2706