2410
2400

موهام خیلییییییی زیادد میریزه این قرص خوبه بگیرم؟

یا یه قرص و مکمل خوب اگه سراغ دارید با قیمت مناسب البته ،معرفی کنید لطفا

دو ورق ۹۰

عاشق  طبیعت 🌱 بارون 🌧   پنگوئن  🐧     مطالعه📚    نظم 📑  ورزش 💪  نماز 🤲 سالم خوری🥗🥖🥚🍵🍲  دریا🌊 صبح خیلی زود 🌇 کرسی🔥 لاغری🧍‍♀️ سریال هایی که تو مدرسه جریان دارن👩‍🏫 اتاقم🚪 قهوه☕️ شکلات تلخ🍫 مهمونی🤝  برف❄️ هودی🧥             مخالف سرسخت حس ششمی و فالگیری و رمالی😑  دوستدار حیوانات 🐕               

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2413
نگیر.یه مدت انگار گفتن سازمان غذا و دارو ردش کرده و اسمش تو لیست نمیدونم چی چیه و این حرفا. البته م ...

درسته عزیزم

خبرش در اومد ک از مواد تاریخ گذشته تو محصولاتش استفاده می‌کرده و حتی داروخونه ها بیشترشون قرصا و مکمل هاشو برگشت زدن مردم عادی هم باید دور مینداختن

تو تاپیک های فن بیان ، آداب معاشرت و رشد فردی تگم کنین تا از تجربه های بیشتری استفاده کنیم 💜🌿
2405
نمیدونم عزیزم اگه بشن که برای من خوبه چون من کمبود وزنم دارم😁

اما من برعکس اضافه دارم و خیلی وقته خریدم قرص رو اما از ترس این حرف نخوردم😂.

قسم به ٱمیدی که در ناٱمیدی می روید،همه چیز درست خواهد شد.در دیوار دل خود بنویسید خدا هست🌱.
الهی😂 دعا کن من وزن بگیرم یه۷کیلویی باید اضافه کنم تا اندامم خوب شه

انشاالله وزن میگیری.یکی از نزدیکان میرفت باشگاه و یکساعت بعد از باشگاه مثلا دو تا بستنی شیر موز و این چیزها رو میخورد برای چاقی.

قسم به ٱمیدی که در ناٱمیدی می روید،همه چیز درست خواهد شد.در دیوار دل خود بنویسید خدا هست🌱.
2407