2737
2739
عنوان

خواب دیدم شوهرم زن دوم گرفته😐

2922 بازدید | 58 پست

تو خواب زنه میومد میرفت رو تختمون و .... بعد من خجالت کشیدم و بیرون رفتم! میومد میچسبید به شوهرم و شوهرمم اونو دوست داشت! بعد من هی تو خواب با خودم کلنجار میرفتم که خب چرا تو یه همچین شرایطی موندی؟ یا چرا قبول کردی؟ بعد پیدا نمیکردم جواب سوالمو!

دختره میومد وسایلمو برمیداشت میگفت اینا برا منه شوهرمم با قربون صدقه میگفت باشه برا تو...🥴

بعد من یه عالم بهش فحش دادم گفتم از خونه من برو بیرون... شوهرم گفت تو خودت بی خاصیتی و هیچ کاری بلد نیستی و فلان زورت میاد؟؟؟ بعد با هم رفتن بیرون😂

حالا تو واقعیت شوهرم میدونه چقدر هنرمندم و کلا خونه داریم خوبه و شاغلم هستم به صورت دور کاری🤭

ولی نمیدونم چرا اینجور خوابی دیدم!!!! عیییین واقعیت بود.... ینی داشتم زندگی میکردم توش انگار

تا الان نتونستم بخوابم.... براتون پیش اومده؟

اصن بعد هر سربالایی، سرازیری در کار نبود....

خواب من عجیب تر بود خواب دیدم زنگ زدم‌مامانم میگه دارم میرم زایمان کنم برم بیام بهت زنگ میزنم😑

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شام چی خوردی خواهررر  

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬
2731
وااا؟؟؟

بخدا شامم زیاد نمیخورم بخاطر بارداریم کلا شبا سبک میخابم😑

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️
2738
بخدا شامم زیاد نمیخورم بخاطر بارداریم کلا شبا سبک میخابم😑

خیره انشالله

تو فکر بارداری و زایمانت هستی افکار توی طول روزتو خواب میبینی

اصن بعد هر سربالایی، سرازیری در کار نبود....
والا سبکه سبک🤣 

معلومه خیلی شوهرتو دوست داری خانم گل...

اینها تلقینات شیطانه که تو خواب بهت دسترسی پیدا کرده و خواسته آزارت بده شک نکن  

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬
خواب من عجیب تر بود خواب دیدم زنگ زدم‌مامانم میگه دارم میرم زایمان کنم برم بیام بهت زنگ میزنم😑

مامانت نگفت دخترم اومدنی سرراهت دوتا بربری هم بگیر بیار ؟! 😅😅😅

(    )
2706