2737
2734
عنوان

بنظرتون رفتار این اقا نگران کنندس؟

1181 بازدید | 120 پست

دوستان چند روز پیش ساعت شیش بود میخواستم برم سوپر مارکت ، عجیب تر اینکه لامپ تیربرق سرکوچه هم خاموش بود خیلی خیلی کوچه تاریک بود در خونه رو باز کردم دیدم ی پسر خیلی مشکوک سیاه پوش کوله پشتی گنده انداخته با کلاه کپ سرش و کلاه سوییشرتشم روش کشیده بود روبرو خونمون به دیوار خونه همسایه تکیه داده خودشو تو تاریکی قایم کرده بود دیدمش خیلی ترسیدم ولی گفتم شاید رفیق پسر همسایش منتظرشه به من چه ، درضمن داشت با تلفن خیلی مشکوک حرف میزد رفتم بیرون درو بستم چند قدم برداشتم یهو اومد سمتم صدام زد یه کاغذ تا شده از تو جیبش بیرون اورد گفت لطفا اینو بخون ، گفتم چیه گفت یه نامس برات نوشتم بخون جوابشو بده شماره هامم زیرش نوشتم ، گفت شیش ماهه دنبالت بودم راه نبوده این حرفارو بهت بگم دیگه نوشتمشون ، منم ازش نگرفتم کاغذو و سریع رفتم همون موقع هم یکی دو نفر اومدن تو کوچه طرف کاری نکرد دیگه رفت ، این اقا بچه هم نبود حدود سی سال یا شاید بیشتر هم سن داشت ،از نظر خودم خیلی رفتارش مشکوک و ترسناک بود خیلی ترسیدم واقعا ، چون طرف در خونمون کشیک میداده که من از خونه بیرون برم و اینکه بیرون رفتنم‌هم تایم بخصوصی نداره ، بنظرتون ممکنه در اینده خطری از طرف این اقا تهدیدم کنه؟؟؟یا اینکه فقط هدفش دوستی بوده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چطور فضولیت نگرفت نامه رو بخونی

عزیزم توی این دوره زمونه نمیشه به کسی اعتماد کرد من از محتویات نامه خبر نداشتم که، از کجا معلوم اصن طرف هدفش از این نامه چی بود؟؟؟شاید ی چیزی توش نوشته شده باشه که باعث دردسر بشه ، حتی اینکه این موضوع هم نباشه چجوری میتونم به ادمی که انقدر سکرت و‌ ترسناک دم در خونم کشیک میده اعتماد کنم؟ 

2738
اینجوری که تو گفتی فک کردم داعشه😂😂

بخدا عین داعشیا بود اصن درو باز کردم دیدمش زهر ترک شدم خواسنم برگردم تو درو ببندم گفتم وا زشته تو این سن از یه ادم بترسم دیگع رفتم بیرون   

بخدا عین داعشیا بود اصن درو باز کردم دیدمش زهر ترک شدم خواسنم برگردم تو درو ببندم گفتم وا زشته تو ای ...

😂😂😂وای پس حتما تو کیفش هم بمب اینا داشته😱

گاهی اوقات دِلِت از کَسی میگیره کِ... فِک میکَردی با هَمِه فَرق دارِه:) ️ 
ببین اگ میگفتی دم در خونه مار دیدم ، کمتر می ترسیدم  دختر خو سوپری چیه نباید میرفتی بیرون اگ خ ...

اخه انقدر رلکس به دیوار همسایه تکیه داده بود گفتم خفت گیر انقدر نترس نیست بیاد دقیقا در خونه ادم با اینکه خیلی خیلی ترسیده بودم از تیپ و رفتارش ولی گفتم شاید از رفیقای پسر همسایس   

2706