2733
2739
عنوان

شوهر ایده‌ال رو تعریف کنید

271 بازدید | 33 پست

مثلا شوهر من خوبه ها ولی خب بدیم داره مثل هر ادمی 

ولی هی میگه شوهر بهتر از من نیست برا تو، بهتر از من گیرت نمیومدو این حرفا ، هی میگه

هرچی میگم هست، همیشه بهتر از بهتر هست چرا فک میکنی بهتر از تو نیست؟ بعد بهش بر میخوره دعوا راه میندازه میگه کو مثال بزن، خب من دقت نمیکنم تو شوهرا مردم که مثال بزنم که ، بعد اخرش دوباره خودش به این نتیجه میرسه که بهتر از اون نیست😶 

مگه میشه بهتر از کسی نباشه؟؟ مثلا ایده‌ال چطوریه؟؟ 

خب عزیزم شما نباید بگی هست😂

هر زوجی که در کنار هم هستن 

تا حدودی تمایل دارن طرف مقابلشون اون رو برای خووودش بهترین بدونه 

اگر اینجوری گفتن فقط لبخند بزنید 

یا با خنده بگید بله تو برای من عالی هستی 

اینجوری حرفش رو نه تایید کردی نه رد 

اگر درماندگی و اعتماد به نفس نداشتن باعث جذابیت بیشترمون میشد،دنیا جای بهتری نبود؟اگر صفت[اویزون]برای بقیه جذاب بود چی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب عزیزم شما نباید بگی هست😂 هر زوجی که در کنار هم هستن  تا حدودی تمایل دارن طرف مقابلشون اون ...

اخه میزنه تو سر ادم این موضوعو، تو بحثو اینا میگه 

اگه عادی میگفت منم دل به دلش میدادم

راهو غلط میرید باید بهش بگید معلومه بهتر از تو تو دنیا نیست برای همین من انتخابت کردم وگرنه اون بهتره رو انتخاب می‌کردم و بعد لبخند بزنید😂

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.
2738
اخه میزنه تو سر ادم این موضوعو، تو بحثو اینا میگه  اگه عادی میگفت منم دل به دلش میدادم

اهااا تو بحث میگن 

من فکر کردم به شوخی و در حالت عادی 

دیگه در این صورت نمیدونم😂

فوقش اگر گفتن بگو بیخیال این بحث

اگر درماندگی و اعتماد به نفس نداشتن باعث جذابیت بیشترمون میشد،دنیا جای بهتری نبود؟اگر صفت[اویزون]برای بقیه جذاب بود چی؟

عزیزم این دفعه که گفت شما هم بامهربونی بهش بگو چرا که نه عزیزم تو بهترین که هیچ تکی همه چیزت از همه مردای دنیا بهتره اگه اینطور نبودی که من باهات ازدواج نمیکردم و عاشقت نمیشدم...نه اینکه بگی نه بابا ازتو بهترم هست غرورش و نشکن بذار ذوق کنه 

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام ❤️❤️ سادات طباطبایی ام ❤️❤️
راهو غلط میرید باید بهش بگید معلومه بهتر از تو تو دنیا نیست برای همین من انتخابت کردم وگرنه اون بهتر ...

مثلا در حالت عادی بگه میگم اینو 

ولی شوهر من با منت میگه ، تو بحثامون ، مثلا مریض بودم هرشب براش میارم میخوره میبرم ، میگم من امشب مریض بودم یه شب میاوردی، میگه بهتر از من نیست شوهر توام انقد غر میزنی ، لیاقت نداری و اینا😶

2706